bugün

kesinlikle kendinize güvenmelisiniz. aciz görünümünü sevmez boğa kadını. burun direğini kırmayan ayarında sıkılmış bir parfüm temiz sade ve hoş giysiler içtenlik ve dürüstlük boğa kadınını etkileyebilir. anaçtır. dertlerinizi dinler. ona fikir sunun emir vermeyin. boyun eğiyormuş görüntüsü de çizmeyin. çok asil ve zekidir boğa kadını, kendinize bağlamayı başardığınız anda kendini sizden ayrı tutmaz. * * *
uydurma tekniklerdir. boğa burcu kadınını tavlayamazsınız. t-a-v-l-a-y-a-m-a-z-s-ı-n-ı-z!
o beğenirse sizi tavlar.**
- öyle ezik takılırsan yüzüne bile bakmaz. bi güven kendine ilk önce.
- kronik muhalefet ol. gözüne girmek için her şeye evet tamam deme sakın! itiraz et, zıtlaş, iddia et ama sonunda yine onun lafına gel.
- hayatta duygularını belli etmez. aşkından ölse çaktırmaz. ona göre ayarla kendini. sonra üzülürsün.*
- mis gibi kokman lazım. en önemlisini unutmuşuz.
- ön yargılı ve sabit fikirli insanlardır genelde. üstlerine gitmeyin. asla değişmezler.
- aşırı derecede rahatlardır. öyle her şeyi kafaya takıp sorun, stres yapmazlar. eğer sen kafana takarsan her şeyi sana da dönüp bakmazlar.

uludağ sözlük astroloji servisi sundu. takıldığınız yer olursa yardım etmek üzere esen kalın!*
merve yi tavladaki merve den öğrenilebilecek taktiklerdir. merve kova burcuymuş öyle diyolla.
kesinlikle iyi bir parfüm gerektirir. *
ilk baş olarak iltifatlar edeceksin tabi bunu her kadın ister ama uçuk uçuk şeyler söyleme inandırıcı ol yok gözlerin inci gibi yok çok güzelsin oran öyle buran şöyle demeyin zaten yalan söylediğinizi anlar salak değil ya. Tatlı sözlerinizi duyunca sizle ilgilenecektir dikkatini çekersiniz. Bakımlı olacaksınız biraz boğa kadınları bakımlı erkekleri sever. Ve onun bir şekilde sevdiği yemekleri öğrenin derler ya erkeğin midesine giden yol gırtlağından geçer diye işte boğa kadınlarında öyle değil bunlar yemeyi severler. Birde son olarak yaptığı işleri asla eleştirmeyin eleştirilmekten hiç hoşlanmazlar ve sizi tamamen kırmızı renkte görüp kovalamaya başlayabilir elindende zor kaçarsınız yaptığı işlerin kusurlu olduğunu düşünmezler ve eleştiriyi hiç sevmezler daima güzel şeyler duymak isterler. Eğer işim gücüm yok 24 saatimin 18 saatini ona harcarım diyorsanız buyrun.
boğa burcu kadını tavlanmaz önce kendi tavlar sonra peşinden koşturur.
öküz olun yeter.
sözlükte bulunan boğa burcu kadın yazarlardan yardım beklenilen konudur.
bilgili olmak zorundasınız. onun her sorduğu soruya mutluka akla yatkın ve anlaşılır bir cevap vermelisiniz.
kararlı olmalısınız. bir söylediğiniz sözden sakın geri dönmeyin bu onlar için karakterli olduğunuzu gösterir.
tipiniz çok önemli değil ama boy ve kaslar önemli. güçlü görünmelisiniz.
yemeklerden anlamalısınız. yemek yemeyi çok severler.
güzel ve uyumlu giyinmelisiniz ayrıca koku da önemli bir faktör.
bundan sonra sadece şansınız varsa tavlarsınız. o istiyorsa tavlanır.
kırmızı bir flamayla yapılacak iştir.
boğa burcunu kadını tavlanmaz ya da sadece tavlamasını istediği kişilere tavlanıyormuş gibi yapar. o yüzden fazla uğraşmayın.
ama yine de ben bir uğraşayım derseniz bu onun midesinden geçebilir. (bkz: kendimden biliyorum) *
bir boğa burcu kadını olarak tavsiyelerime başlıyorum.

-boy konusu gerçekten önemli eğer kısaysanız çok uğraşmaya gerek yok.
-sevginizi belli edin, sevgiye ihtiyaç duyarlar ama bunu asla göstermezler. bunu bildiğinizi de çaktırmayın sakın .
-eğer onu illa bir yere götürecekseniz yemek yemeğe götürün emin olun sinema ya da tiyatrodan daha çok hoşuna gidecektir.
bu kadar.pek zahmetli değiliz yani...
ikizler burcu bir erkek olmak gerek önce.
(bkz: tüm hatunları tavladık bi boğa burcu kaldı amk)
oturma organından * atılan tekniklerdir.

boğa burcu hatununu tavlayamazsınız, o isterse sizi tavlar zaten ama siz yoov yoov boğa burcu kadınını da tavladım ya aferin bağa dersiniz.
safkan ikizler olarak kendime fena halde aşık etmiş bulunuyorum neden mi

ego
hazır cevaplık
özgüven biraz kibire çalan
anlamlı bakışlar
her şeye eyvallah dememe
ukalalık
ve eli ayağı düzgün olmak.

bu özellikler onları etkiler ve ikizlerde çoğu vardır.

ayrıca güzel kokun.
kesinlikle lüks hediyelerle değil.
herhangi bir kadını tavlama tekniklerinden çok da farklı olmayan tekniklerdir. eğlenceli bilgi kitaplarından uzayla ilgili olanlarının birinde şunu gördüğümden beri fala inanmıyorum: milyarlarca km ötedeki yıldızların sizi etkileyebileceğine inanmak yersiz olsa da günü güzel geçirmek için astroloji tahminleri okunabilir.

başa dönersek, bir kadını tavlayamazsınız, kadın sizi tavlar.
aslında ikizler olmanız yetiyor ama ola ki ikizler değilsiniz başlıyorum;
-güzel bi parfüm. bak canım bu çok önemli. güzel kokmuyorsan olmaz ki boğa kadınları çok güzel kokarlar erkekler genelde kokularına hasta olurlar.
-boy takıntılıyız. çünkü uzun boy demek güç demek ve zayıf insanları sevmeyiz. biz kendi ayaklarımızın üzerinde durabileceimizi biliriz ama gene de güvenebileceğimiz birileri olmalı.
-ilk buluşma mutlaka bi kültür-sanat aktivitesi olmalı tiyatro konser sergi gibi şeyler bizi etkiler. ve yemek güzel bi yerde yenmeli. ikinci buluşmadan gel sana yemek yapayım diye eve çağırabilirsiniz ama makarna yapmamak şartıyla.
-kadın gibi kadın olduklarını unutma. bu kadınlar doğuştan milf gibi. yani öyle takıntılı kompleksli falan değildir rahattır ve bunu sana da yansıtır onun yanında senin de rahat olman lazım yoksa gerilir ve gerilirse o ortamdan kaçmak ister.
-ufak jestler yapın ne biliyim el yapımı şeyler olabilir çikolata olabilir papatya olabilir.
-zor değillerdir aslında sadece nasıl yaklaşman gerektiğini bilmen gerekir o kadar.
şöyle bir bakıldığında, her kadını tavlama tekniği ile aynı olan tekniklerdir
balık burcu taklidi yapın, yer.
gizemli yengeç burcu erkeği için mesele değildir diğer burçlar düşünsün.
balık burcu erkeğiyseniz boğa kadını sizin romantizminiz karşısında adeta çarpılacaktır.

ve siz onu tavlamadan o sizi tavşayacaktır. ona yemek yedirin yedikçe haz alacaktır ama garantör iş yapmak istiyorsanız, yemeği siz yapın. kesin sonuç alırsınız.

romeo luğunuzu ve hayal dünyanızı konuşturun yeter.
kırmızı baksır bu iş için biçilmiş kaftan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar