bugün

Ne olması gerektiği bilinir.
asabi olmasıdır.
ne olması ulan ne olması! şeklinde tepki verilebilecek yarı cümle. 24 numaralı eski sevgilim boğa burcuydu.
Duygusal olması.
biraz orospu olması.
Hiç kimse alınıp daralmasın ama boğa burcu kızları abaza olur.
Boğa burcu kadını ideal eş adayıdır. Son derece sadıktır. Bulursanız bu özelliğini bilin öyle başlayın ilişkinize!
ney olması lan! diye cevap verilebilir.

(bkz: sinirli)
Tombul, evci, esmer, kadınsı, inatçı, geleneksel? Böyle olmalarıdır.
Şahane?

Çok tatlıyım lan kendimi yalıyorum şu an.
Bana denk geleninin biraz "şey" hatta biraz değil baya bir "şey" olması yüzünden kısmen katılıyorum.
bunu mu demek istediniz?
(bkz: mükemmel)
sayko olması.
Malesef abaza oluyorlar biraz....
Neyse ki Venusun essiz güzelligini almışız. Kim bize tombul diyenler? Hiç de bile...
egosunun ve beğenilme arzusunun biraz fazla olması gibi. genelleme değil bi arkadaş.
uzaylılarla karşılaşırsak, merkürün etkisiyle biz biraz şey oluyoruz dediğimizde epey gülecekler..
(bkz: terazi burcu kadınların biraz şey olması)
(bkz: riyakar)
burç özelliklerinde obur, biraz miskin, neşeli, sempatik filan diye bahsedilir. tabii bu dahil tüm genellemeler yanlıştır lafı, hele de insan gibi zilyon tane değişkeni olabilecek bir varlık söz konusu olunca daha bir etkili oluyor.
Her burç kadınlarının biraz şey olması kadar gerçektir.

Bi bitmediniz aq.
fedakar... birini sevdik mi lanet olsun ki her şeyimizden ödün veriyoruz, bu illa aşk anlamında değil bir arkadaşta olabiliyor... sonra kazığın alâsını yiyoruz tabi o ayrı mesele...
Çok agresifler.
gayet de cici insanlarız. biraz egomuz var biraz inatçıyız diye ölelim mi yani ? ilgiyi her kadın bekler. boş bi egoya sahip olduğumu da düşünmüyorum açıkçası . burçdaşlarımı selamlıyorum. en iyisini hak ediyoruz kızlar.
eyidirler. bende bir tane 30 senelik var. akrep boğa yuvarlanıp gidiyoruz.