bugün

şikayeti sevip çabalamaması durumu. Genelde en dertli kendileridir, acılarını güzel pazarlarlar sürekli çabaladıklarını söyleyip sadece yerlerinde sayarlar. parayı ve gösterişi severler. önemli olan milletin gözünü boyamaktır ve arkadaşları tarafından kolay etki altına alınırlar.
Şey eea.. Şey. Ney?
Asabi. Evet.

Boğa burcu kadınların asabi olması durumu.
Tatlış olmalarıdır efendim, başka şey olsa duramazsınız. *
huysuz ve tatlı kadın var ya. ha işte o
kadını sadık olurmuş biraz. boğa erkeğine de öyle diyorlar da nerede karısın aldatan bir vatandaş varsa boğa burcu ama bilemedim inşallah kadını biraz şeydir ona göre.
Egoları dünyalar kadardır ama aslında ciğeri beş para etmez karı parçalarıdır. Genelde hafifmeşreptirler.
eyidirler. bende bir tane 30 senelik var. akrep boğa yuvarlanıp gidiyoruz.
gayet de cici insanlarız. biraz egomuz var biraz inatçıyız diye ölelim mi yani ? ilgiyi her kadın bekler. boş bi egoya sahip olduğumu da düşünmüyorum açıkçası . burçdaşlarımı selamlıyorum. en iyisini hak ediyoruz kızlar.
Çok agresifler.
fedakar... birini sevdik mi lanet olsun ki her şeyimizden ödün veriyoruz, bu illa aşk anlamında değil bir arkadaşta olabiliyor... sonra kazığın alâsını yiyoruz tabi o ayrı mesele...
Her burç kadınlarının biraz şey olması kadar gerçektir.

Bi bitmediniz aq.
burç özelliklerinde obur, biraz miskin, neşeli, sempatik filan diye bahsedilir. tabii bu dahil tüm genellemeler yanlıştır lafı, hele de insan gibi zilyon tane değişkeni olabilecek bir varlık söz konusu olunca daha bir etkili oluyor.
(bkz: riyakar)
(bkz: terazi burcu kadınların biraz şey olması)
uzaylılarla karşılaşırsak, merkürün etkisiyle biz biraz şey oluyoruz dediğimizde epey gülecekler..
egosunun ve beğenilme arzusunun biraz fazla olması gibi. genelleme değil bi arkadaş.
Neyse ki Venusun essiz güzelligini almışız. Kim bize tombul diyenler? Hiç de bile...
Malesef abaza oluyorlar biraz....
sayko olması.
bunu mu demek istediniz?
(bkz: mükemmel)
Bana denk geleninin biraz "şey" hatta biraz değil baya bir "şey" olması yüzünden kısmen katılıyorum.
Şahane?

Çok tatlıyım lan kendimi yalıyorum şu an.
Tombul, evci, esmer, kadınsı, inatçı, geleneksel? Böyle olmalarıdır.
ney olması lan! diye cevap verilebilir.

(bkz: sinirli)
Boğa burcu kadını ideal eş adayıdır. Son derece sadıktır. Bulursanız bu özelliğini bilin öyle başlayın ilişkinize!