bugün

ciddi önerilerin gelmesi halinde tarafımdan uygulanmaya çalışılacak metodlar.
venom, bathory ve mayhem den gecen yollardir.

venom'da ara gaz alinir, hirs doldurulur, in nomine satanas cekilir. bathory'de once balta alinir, sonra blood fire death diye haykirilir. hemen ardindan mayhem'den freezing moon esliginde var gucle etrafa dalinir, kan banyosu esliginde cesetler havada ucusturulur. the end.
ctrl+f5.
sevismek.
alkol...
sol framedeki kışkırtıcı başlıklarda yazılanları okumak.
kendi haline bırakmak.
En yakın dostunuzla iken yaşadığınız, güldüğünüz "size ait" an ve komiklikleri düşünmek. Daha iyisi onunla birlikte düşünmek.
+ abi moralim sıfır, annemi kaybettim...
- oğlum o bir şey mi? ben annemi babamı kaybettim aynı anda

( geleneksel türk avutma yolları diyebiliriz, çözüm önerisi getireceğimize kendimizin başına gelen daha kötü bir olayı anlatarak karşı tarafın acılarını hafiflettiğimizi sanırız.)
sigara denebilir, ama özendirici olmaz herhalde. nede olsa buradakiler çocuk değil demi. *
duş almak, güzel bir ortamda fazla ağır olmayan yemekler yemek, moral bozan sebepler ile ilgili incitici konuşmalar yapmayacak ama gerçeği de örtmeyecek dostlar ile bir arada bulunmak. bazen yanlızlık.
sabaha kadar boks yapmak...*
sabaha kadar yakın bir arkadaş ile muhabbet etmek...*
sabaha kadar piel morena dinlemek...**
iki bira alıp kordon boyunda çimlerin üzerin oturup denizi ve gün batımını sevdiğin insanla birlikte izlemek.
sevdiğin insanla (her kim olursa dost ,sevgili, aile ..) konuşmak ... Ve seni dinlediğini ve anladığını bilmek .. Bu dünyada insanın moralini düzelten yegane olay yalnız olmadığını bilmektir..
sıcak çikola içerken yanında ülker çikolatalı gofret yemek.*
ya da sabah uyandığın gibi ruffles yanında çilekli-yoğurtlu çikolata yemek.*
bir de yemek yemek, evet.*
şebnem ferah'ın gözyaşlarımızın tadı aynı ve özellikle her şey insanlar içinini dinlemek.

(bkz: birebir)
yakın bi arkadaşınla uzun uzun muhabbet etmek.Kesin çözüm.
kafa dengi arkadaşla bi yerlere gidip hem konuşmak hem içmek...*
sevdiceği aramak .
2 yol vardır efendim.
Ya hunharca sevişeceksin, ya da usulca kuran okuyacaksın.