bugün

fiziksel özelliklerinden bahsederek hava atan kadın cümlesi.

başkalarını ezme derdinde bir kadın olarak yorumluyorum bu kişiyi.
ama bu rakamlara sahipsen hakikaten.. ben gerisini düşünemiyorum.
biraz kilo alması lazım bu kişinin. ben bunu düşündüm şimdi.
(bkz: elektrik direği).
kısa boylu bir insandır, zayıftır.
erkekse cılızdır, üflesen uçar. bir kürdan, bu erkeğin kolundan daha kalın gelebilir yeri geldiğinde gözünüze.
kadınsa ideal görülür. ama kime göre olduğu hiçbir zaman sorgulanmaz. 1.50 boyundaki bir erkeğe göre 1.75lik bir kadın nasıl ideal olabilir ki? yada 2.10luk bir erkeğe...

velhasıl işler bilindiği gibi değildir. bu kişi ezmeyi bırak üstünüze bile basacak kudreti yoktur ki kendini övmek dışında.
görsel
şimdi onlar düşünsün demek geldi içimden. boy kiko skalasında bir sıkıntı var gibi zayıf diye tabir edilen insan tipi olabilir.
ah şu lunapark aynaları.
62-63 kilo olması halinde birşeyler düşünülebilirdi. bu haliyle iskeletora benzer. ıykk amk.
görsel
kemik torbası.
Aynı ölçütlerde erkek varsa cinsel birleşmenin inşaat şantiyesinde çıkan seslerden farksız olacağıdır. Tak tuk..

Aksi durumda: Bam, güm...
Düşünecek bir şey yok. Benden 5 cm uzun, 3 kilo zayıfsın o kadar.
Benim kadar boyu olan kızdır. ama kilom 70 var oradan kurtarıyoz oda olsun erkek adamız.
Bekaretin boyuyla alakası olmadığını gösteren başlık. Boy önemli değil benim için bakire ve kız olması şart.
kemiklerinin sayıldığını söylemeye çekinen insan sözü. doğru şekilde kilo almalıdır.

hakkaten kemikleri sayılır.
boyu 1.60 kilosu 42 olan bir sınıf arkadaşım vardı, pek düşünecek bir şey yok gibi.
(bkz: Kibrit çöpü tarpan)
Zayıf kişidir. Gerisini hayal etmeye gerek yoktur. Çünkü çizebilebiliriz.

(bkz: çöp adam)
Ayrıca Sen de vampir beyazı bir barbie misin yoksa

Aman yarabbi. her yer barbara her yer adriana her yer miranda olmuş.

Edit: sözlükteyken başlara dikkat arkadaşlar, sağanak taş* yağışı sözlüğü etkisi altına almış durumda. *