bugün

twitter kullanan kızın amacını bile sorguladıgımız bu platformda bugun boydan fotograf isteyen erkegin amacina sorguluyoruz.

"fotograf atsana ama boydan"

sebep?
Sikiş kovalıyor olabilir ya hani çok uzaklarda aramamak lazım cevabı.
tepeden tırnağa görsel check-up.
Hiç bir anı asla atlamayan erkektir. Kovaladığı şey bellidir.
boyu boyuma uygun mu diye bakacaktır. biz erkekler birer melekiz sizin içiniz fesat..
Vesikalik foto neyine yetmiyor diye sorulması gerekiyor.
şimdi sanal veya normal flörtleştiğiniz bir erkek bir kadından istiyorsa bilin ki size kötü gözle bakıyor evlilige kadar bir erkeğin bir kadından istediği her fotoğraf kötü amaçlıdır kötü amaçlarına alet eder kötü düşünur.

acı ama gerçek bu.
Bugün bu salakça isteğe son sabrımı kullandım ve ikincide onu müthiş küfür havuzumda boğdum.
Ya oğlum siz mal beyinsiz yani artık ne şekilde kategorize edeceğimi bilmiyorum nesiniz derdiniz ne lan sizin? Ne var piç ne var napacan boydan fotoyu kıvırıp gotune mi sokacan istiyon da istiyon daha iki muhabbet etmemisiz "böydön fötö gör mö" ulan hayatsız köpek bi suratına levyeyle vura vura bütün suratını dağıtasım geliyor son sabrımı kullandım bugün bu malca isteğe bi bitmediniz aq bi bitmediniz.
Yakında boydan nude de ister bu. Tekmeyi basın bana gelin kızlar.
Yarak afedersin.
Kuşkusuz elbise hediye edecektir nasıl elbiseler güzel durur diye merak etmiştir.
abartmayın bu kadar arkadaşlar, aşın bunları artık. hem ne var yani ben her açık oylayana atıyorum bir tane boydan cırıl foto. böyle böyle tanıyacağız birbirimizi... insanlara bir şans verin.
Perde astıracaktır.
ileride yalayacagi vucudu gormek istiyordur. Boydan foto atacak kizlar yazsin
götü görmek istiyordur.
Olabilir mi acaba, olma sakın panpa.

(bkz: götçü)
Merhaba falan diyolar diyen bir kitle tarafından, Ön yargıyla yaklaşıldığını tahmin ettiğim, yanlış anlaşılmalara maruz kalan erkeğin haklı amacıdır.

Bir insanı, enine boyuna tanımak isteği kadar daha doğal ne olabilir ki. Ben şahsen, boydan fotoğraf atmayan kızla sağlıklı bir ilişki düşünemiyorum. Haksız mıyım beyler..
elbise hediye etmek istiyor olabilir.
Karşısındaki kadının heybetini görmek istiyordur, yadırgamamak lazım.
dötünün yere olan mesafesini ölçecektir. haklı !..
Şu detayi unutmamasi gereken erkektir, kalçaların dolgunlugunu cozumleyebilmek için, yandan profil fotosunu da istesin ki, aklinda acaba kalmasın.
şehvet dolu ve acımasızca ve dahi hünharca sevişmek için uygun olup olmadığını kontrol etmektir.
belki de yalnızca vücut kitle endeksine bakmak istiyordur bilemeyiz amk.
Vektörel Mugshot lı istiyorsa boku yemiş; cezanın infazı için yeni evine gidiyorsun demektir.
ayak bileğinin kalınlığına bakmak istiyor olabilir.
karşısındaki insanın profil fotoğrafında 100 kilo olduğu anlaşılamadığı için eşeği sağlam kazığa bağlamak istiyordur. *