bugün

Boks yapmayın.
sözlüğün ego isteyen dalyarak tayfası sivriltmiştir kendilerini.
iyi bir dişçi bulun ve hayata küsmeyin.
Benle kavga edeceklere öneriler vermişler iyi okuyun.

meydan okuyanı paket ederim
topuk topuk topuk.
Etmeyin , erkekliğin yüzde 90 u kaçmaktır.
en yakındaki taksiye bin ve kaç. eğer sende boksör değilsen tabi.
Sopa götürün.
iki ağza üç buruna. Sonrası allah ne verdiyse..
etmeyin.
mahallede ne kadar esnaf varsa hepsini toplayın.
Zaten dayak yiyeceksiniz bari toplu yiyin ki size gelen yumruk sayısı azalsin.
ölü taklidi yapın. belki acırda vurmaz.
ilk önce sen vur ya da boş ver al bir doktor randevusu gitsin.
bırakın allahından bulsun yoksa çok döver amk!
En sağlamını en yiğit olanını 1.45 kuruşla indirirler.
Ben 4 yıl mma yaptım ama ne faydası oldu dersen hiç bi faydası olmadı yiğitlik öldü artık insanlar namert en ufak bi seyde emanete sarılıyorlar anlayacagin merminin işlemediği adam yok.
Dayağınızı yedikten sonra gidip şikayetçi olun. Lisanslı oyuncuysa silahla adam yaralama gibi cezası var eğitimli olduğu için. Lisanslı değilse geçmiş olsun, her zaman dayak atacaksınız diye bir kaide yok.
Su topu oynarken tabi şimdikine göre inanılmaz dayanıklı ve kuvvetli bir vücudum vardı. Zevkine günde bir saat kum torbasıyla kapışırdım antrenmandan önce.
Lise sona gittiğim zamanlar 4-5 sene öncesi dershanede artistlik yapan elemanlar var bir senedir boksörlermiş. iki tane 180 boyunda 75-80 kilo civarlarında çocuklar. Ben de 188, 83 kiloyum o zamanlar yorulmak nedir bilmiyorum. Tartışma çıktı bi azıcık itiştik erkeksen şu parka gelirsin dedi tartıştığım çocuk. Geliyorum dedim. Ben hayatımda bir insana yumruk atmamış adamım o zaman. Geldik parka arkadaşlarını da almış gelmiş. 8 kişiler. Kendinden emin şekilde durun beyler teke tek yaptı. Çıktı karşıma montları banka koyduk. Ayağımda da timberland bot, eşofman var üstünde. Kaval kemiğine hiç acımadan tüm kuvvetimle tekmeyi bastım. Orangutan çorbasına döndü sendeliyor. Sendelediği an vücudumu topladım sağ alt çenesine gömdüm ibnenin evladının. Kan akıyor. Arkadaşları üzerime koştular temiz dayak yedim, yalan yok. Yine olsa yine yaparım.
bildiğim tek şey var. çok seri vuruyor bu şerefsizler. ulan altta kalmayayım ben de atayım bir iki tane derken siz bir yumruk atacakken adam 20 tane atmış oluyor. salın kendinizi o yüzden.*
Burnuna vur. Eski bir boksörden bana verilmiş bir tavsiye.
etmeyin. sikletine göre değişir tabi. illa o yolla halletmek istiyorsanız işinizi, insanoğlu kurnaz bir varlıktır. bulursunuz siz yolunu.

lisede boksa giden arkadaş gözüme yumruk atmıştı, şimşek çaktı gibi oldu ama morarmadı. aynı yumruğu ben attım, nasıl hissetti bilmiyorum ama morardı gözü. gözü moraran kavganın kaybedeni olabiliyor bazen. aman dikkat. benim gözde sıkıntı var sanırım. aşırı sağlam yumruk yemedim ama, yediklerimde de morarmadı hiç.
uslu durun sakin olun hiç bir tepki vermeyin adam gibi yiyin dayağınızı.
irlandalı olmasın.
kemerle dövün!
O el inecek diyorsa mutlaka indirin. Mutlaka.