bugün

küçük istanbul istanbuldan bile pahalı yemek yemeye kalksanız anlarsınız mutlakandurumu özellikle balık lokantalarından kaçın . gümüşlük n tehlike yeri bu açıdan
yazın iğne atılsa yere düşmeyen, pahalı ama turistleri çeken muğla ilçesi.
manaları;

1 - yaz aylarında aşırı kalabalık nedeniyle tavan yapan fiyatların tenhalaşan kış aylarında nispeten daha düştüğü muğla ilçesi.

2 - evlerde bulunan kullanılmayan eşyaların yada odun kömür gibi yakacakların konulduğu mahzen bölüm.
Kesinlikle insan bu liman şehrinde kendini daha farklı hissediyor.

Bir farklı yer. Tatil için değil sürekli orada yaşayana farklı hayat hikayeleri sunar bu yer.

Bodrum pahalı olduğu kadar hızlı bir mekandır. Parayı bulan ya bodruma ya da antalya ya akar derler.
sosyetenin son yıllardaki uğrak yeri olmasıyla çok bozmuştur. fiyatlar, insan kalitesi hak getire.
86 kaçak göçmen yakalanmış ilçe.
geçtiğimiz yaz bir buçuk ay boyunca doya doya tatil yaptığım ülkemizin en güzide, cihad-ı abad edecek en behçet tatil mekanlarının olduğu Cennet'ten bir parça olarak adlandırdığım ilçedir.
An itibariyle nefes aldığım güzel memleket. Eğitim ayağına bana biraz can verse diye bekliyordum ki otel diye belirlenen yer Allah'ın siktir ettiği bi yerde. Yağmurda cabası. Yinede seveceğim seni bebeğim.
Yalnizken bile cok guzeldir kendisi. Gumusluk'e gidip jazz cafede canli muzikle birani iceceksin. Mis gibi ya. Gunduzleri de gidip yahside denizine gireceksin birani iceceksin camel beachte. Valla ozlemisim bodrumu, keske bi de sozlukten birileri olsa da bulussak * mesaj kutumu senlendirmekten cekinmeyin lutfen
soytaş diye bir yere gitmiştim küçükken. "Bu ne skim isimdir" derken o yaz aşık oldum bodruma.
seminer için geldiğim yerdir sıkıntıdan geberiyorum bi hatun kişisiyle bira içersem bundan kurtulurum sanırım.
ulan instagrama baksanız herkes bodrumda. insafsız mısınız? zengin misiniz? nesiniz ula siz!
Ağustos ayının son haftasında tatile gideceğim cennet.
hani nerde bu instagramdaki bodrumlular biz neden göremiyoruz.
Bülent Serttaş'ın da dediği gibi aşkın yaşandığı şehirdir, ayrıca bize çılgınca geceler de yaşatır.
okul biter bitmez soluğu orada alacağım...
nerde bu millet arkadaş kimse yaşamıyo mu bu bodrumda.
yokuşbaşına geldiğinde bodrum'u göreceksin
sanmaki sen geldiğin gibi gideceksin
senden öncekilerde böyleydiler
akıllarını hep bodrum'da bırakıp gittiler

cevat şakir kabaağaçlı.
an itibariyle giriş yaptığım Muğla ilçesi.

özlemişim.
fakirler için alt kattaki hurdalıktan başka birşey değildir.

gezmek istediğim yer.
An itibari ile (bkz: Yahşi camel beach)ta takılan yazar.

gelmek isterseniz misafirim olabilirsiniz telefon numaranızı bırakmanız yeterlidir.
Gazetelerin magazin sayfalarını okuyup, televizyonun magazin kanallarını izledikten sonra siz de bodruma koşacaksınız nasıl olsa.

Yıllarca fast food la beslenecek, böceklerin istilasına uğramış daire ve otellerde yaşayacak, ama her sabah o muhteşem güneşi ve masmavi denizi göreceksiniz, o her daim mavi gökyüzünü, ve sokaklar asla sahip olamayacağınız zarif kadınlarla,sıcak yarı tropikal geceler asla yaşayamayacağınız aşklarla dolu olacak, ama siz yine de cennette, bodrumda olacaksınız.

Geride bıraktıklarınıza gelince, onlara yalan söyleyin çünkü onların duymak istediği gerçekler değildir, aman sakın gerçeği söylemeyin onlara çünkü er ya da geç onlar da gelmek isteyecektir bu cennete.

Kandıramazsınız onları, bodrumun nasıl bir yer olduğunu bilirler. Unutmayın ki magazin okuyor, tv seyrediyor ve ülkenin tüm köşe
bayilerinde bulunan dergilerdeki fotoğrafları görüyorlar. Film ve dizi yıldızlarının evlerini, fotoğraflarını görmüşler. güneş şehri hakkında tek kelime etmeyin onlara, onlar herşeyi biliyorlar.
dün gece sel yaşanan yer.
http://www.facebook.com/S...67743/?type=2&theater
Dağını taşını otunu ağacını sktiniz Bodrum'un sonra niye sel oldu.
Bayram tatil imi sken yer.