bugün

Milliyet.com.tr haberi şu şekilde.
http://www.milliyet.com.t...siz-eden--gundem-2231738/

ilgili haber bir adet ceylan ve etrafında pusuya yatmış bir çok çakal barındırmaktadır. Ne yazık ki bu durum ülkemizin acı gerçeği. daha önce ki tatillerimde deneyimlediğim üzere bu çakallar özellikle Alanya'da herhangi bir yalnız kız toplulugunu hiç bir şey yapamazlarsa dahi arkalarına yapışıp düdük çalarak rahatsız ediyorlar mesela. Maalesef hemcinslerim olan bu hanzolardan uzuun yıllar kurtulma şansımız yok ama belki korunabiliriz. Bu başlık nezdinde yorumlarınıza ek olarak nispeten daha az çar çakal içeren plaj önerilirenizi de bekliyorum (denizi güzel olmak şartıyla amaa heee..)
keko başına düşen turist sayısında bu yıl ciddi azalma bekleniyor. (2016 turizm krizi)

bu görüntülerin bin beterini göreceksiniz. kan gövdeyi götürür mazallah.
şöyle bir fotoğraf var haberin galerisinde; görsel

aga bu nedir? deniz şortu+uzun siyah çorap+converseimsi bir ayakkabı. kombine bak. bir insan denize yüzmek için gitmediğini bu kadar mı açık açık belli eder.
uluslararası markaj yapma yarışmasının ilk gününde yüzümüzü güldüren haberdir.
(bkz: k rt detected).
(bkz: k rt alert).
Yüzüstü yatanın sırtında kanatları var kötü adam olamaz dedirten kareler.
maymunlar bunlardan daha insan yemin ediyorum.
kesin sırtı kıllı karabüklülerdir amk barzoları.
imajımızın kötü olması ne tarihle alakalı ne de müslümanlıkla..

napolyon bizim gibi viyanayı kuşatmamış, içindekilerle yakmış, almanlar daha 70 sene önce bütün avrupayı kurşuna dizmiş.

tarih marih hikaye.. bizim imajımızı bu kadın görmemiş, insani davranış nedir ar nedir bilmeyen ortadoğu maymunları bozuyor başka birşey değil.
anasının dizinden tahrik olan güruh tarafından markaja alınmıştır.
(bkz: başkası adına utanmak)
Ya ben saçım sarı diye ne laflar yedim tatil yerinde. Türküm ulan türk. Birader türküm ben diye cevap verince hep göt göt kaldılar. Sonra neden turizm böyle şöyle. Ulan insanlar rahat edemiyorki. Otellere kapanıyorlar döviz geldiği gibi otele kalıyor esnafa gitmiyor çünkü esnafa gitmesi için bunların dışarıda gezmesi gerek. insanlar dışarıda gezemiyor bile korkudan. Öküz öküz bakan kürtler varken özellikle. Ha bide turisti kekleme var esnaflarda. Bikere nerdeydi yaa tam hatırlamıyorum bundan en az 10 sene önce magnuma 6 tl vermiştim sırf turistlik alan diye. E bi siz mi akıllısınız? Adam anlamaz mı? işte böyle böyle döviz rafa kalktı.
tipik hanzoluğa örnektir.

tabi süper özgürlükçü arkadaşlarımız "sana ne, istediğine bakar" diyerek bu durumu savunabilir.
kız halimle erkekler adına utandığım durumdur.
Ulan iğreniyorum artık. Yeminle faşist ırkçı olucam sonunda. Hayır arkadaş bu nedir. Ondan sonra avrupaya almasınlar yok işte ingilizler ruslar tarafından dayak yiyenler tatile gelmeyenler. Ulan zerre insanlıktan nasibini almamışsınız. En son kadıköyde böyle 4 tanesini dövmüşlerdi millet bıktı artık. Rıhtımda demirlere dayanıp geçen kızlara laf atmak ne ulan!!