bugün

Güzel bir mfö şarkısı ve Çoğu kişi için, hele bugün gelen otobüs bileti zamından sonra, tatlı bir hayal haline gelmiş belde. Böyle olmamalıydı.
Akıllara rahmetli akrep nalan'ı getiren şarkıdır.

Akrep Nalan iyi bir bodrum sakiniydi.
çok etkileyici bir mfö şarkısı.
nereden başlasam, nasıl anlatsam? diye giriş yapan şarkı. mfö imzasıyla müzik marketlerde yerini aldığında o dönem sakin bir sahil kasabası olan bodrum, ismine yazılan bu balat ile bir anda favori olmuştur.
akustik gitar tınılarının akustikliğini iyicene hissettirdiği bu balat eser, romantikler için liste başı.
duygu, biraz duygu
tüm isteğim buydu
biraz deniz biraz uyku
tek isteğim buydu

bodrum bodrum....
şarkının orjinali

mekke mekke dir,

mazhar çehapeliler tarafından tutuklanmamak için

bodrum bodrum yapmış olabilir.
(bkz: aşk bodrum da yaşanıyor güzelim)
erkan oğur'un perdesiz gitarınan, ud tadında macun yaptığı, mfö' nün gönlümüze nakşettiği efkarlı bir eser.
dünyanın en huzur dolu şarkısıdır.
yeni 10.yıl marşı.
kaybedenler kulübü'ne erol egemen'in bağlandığı süreçte konuşulan konulardan biridir.

buyurunuz;

https://www.youtube.com/watch?v=OpR6zGmlS8U
güzel bir şarkı.
arada bir yüksek sesle dinlenilmesi gereken mfö şarkısı.
''nasıl anlatsam nerden başlasam bodrum bodrum''
edit: gerçi iyi değildir bu aralar bodrum, tıka basadır, duygu kalmamıştır...
insanı gözlerini kapatarak dinlediğinde çok uzaklara götüren muhteşem bir MFÖ şarkısı.

Bu şarkıyı her duyduğumda Gözlerimi kapattığım an sanki bodrum sokaklarında yürüyormuş gibi hissederim. O masmavi denizinde yüzüyormuş gibi.

Halikarnas balıkçısı demiş ya;

"Yokuş başına geldiğinde Bodrum`u göreceksin.
Sanma ki sen geldiğin gibi gideceksin!
Senden öncekilerde böyleydiler,
Akıllarını hep Bodrum`da bırakıp gittiler..."

Benim aklım orda daha 10 günlükken kalmış. Doğduktan 10 gün sonra götürmüşler beni o günden beri her yaz giderim aklımla bir olmaya.
Mazhar Fuat Özkan'ın 1984 yılında çıkardıkları ilk albüm olan Ele güne karşı yapayalnız'da yer alan şahane değişik hüzünlü bir şarkı vesselam.
'Bir zamanlar aşık olmuştum ama şimdi ismi neydi unuttum' bölümü her zaman aklıma takılan şarkı. Güzel şarkıdır efendim, dinlemesi gerekir bence.
toplamda 8 satırdan oluşan tırt şarkıdır. elinde gitarla, kafam bi milyon modunda şarkı söylemek insanlarda böyle etkiler bırakıyor işte. neyini sevdiniz bu şarkının lan. sizin beğeni eşiğiniz bu kadar düşük olunca ülkede dişe dokunur bir tane albüm, şarkıcı türkücü çıkmıyor lan.
Harika bir şarkıdır. Bodrum' a gitsek dedirtir ' biraz deniz, biraz uyku; bütün isteğim buydu'su ile. Mfö bir kez daha iyi iş çıkartmıştır.
Fonda gitardaki dinginlik ve sözlerdeki huzur içinize dolar, gülümsetir sizi. Bodrum Bodrum...
90 ların sonuna doğru trt 2 de çıkan eski şarkılar eski dostlar programında ilk defa dinlediğim ve klibini izlediğim şarkı.melodisiyle ergen yaşımda bana bir tatlı huzur vermişti.
bodrum'u anlatmak ya da pardon anlatamamak için en ideal şarkıdır. nasıl anlatacağını, nerden başlayacağını bilemez insan.
erol egemenin kent fm de kaybedenler kulübü programına bağlandığında muhabbeti geçen yerdir.
+naber abi parti nasıldı?
-e bodrum.
Vizeler devam ederken öğrencinin serzenişi olan şarkıdır. "biraz deniz biraz uyku bütün isteğim buydu".* Mfö'nün her dinlediğinde, bir rüzgar eşliğinde sizi kapıp uzaklara götürdüğü hüzünlü şarkı.
her duyduğumda aklıma burçak çerezcioğlu'nu aklıma getiren ve gözlerimi dolduran şarkıdır. huzurlu ve dinlendirici bir mfö şarkısıdır.
(bkz: mavi saçlı kız)
Bir zamanlar asik olmustum
Ama simdi ismi neydi unuttum

dizeleri ilgi çekicidir. güzel demiş.
http://www.youtube.com/watch?v=e9dtVb9kOuo