bugün

Önceden sadece kadın yolcu seçen erkeklere sitem ettiğim uygulama idi, şahsım erkek kadın ne yolcu varsa alırdım ve genelde de erkek denk geliyordu. Bir kaç defa kadın arkadaş taşıdım, abi bildiğin yürüyorlar, hatta koşuyolar....

Şimdi anladım milletin neden sadece kadın yolcu seçtiğini...

Neyse artık sadece erkek yolcu alacağım..
Yürek yemiş tayfanın kullandığı yolculuk uygulaması.

Bu ne menem bir cesarettir, hayattan bıkıştır, derde belaya potansiyel davetiyedir azizim?!
Kafamı koparsalar, ne sürücü olarak ne de yolcu olarak bu uygulamayla işim olmaz.
Sayısız saykonun, denyonun elini kolunu sallaya sallaya fellik fellik gezdiği şu lanet olası dönemde, zerre tanımadığım insanın arabamda işi ne ya da benim onun arabasında işim ne?!
Beş kuruş tasarruf edeceğim ya da da goygoy yaparak yolculuk yapacağım diye, ne idüğü belirsiz insanlarla saatler geçiremem, o riske giremem, girmem.
Siz de girmeyin!
Böbreklerinizi sevin!
bana 4 defa kadın yolcu denk geldi..
yol ücreti karşılıgı sex teklif eden iki kişi cıktı ama kibarca reddettim
para da almadim onlardan.
arkadaşca görüştügüm sadece bir kişi var.
Lokasyon ankara.

Gidilecek şehir samsun.

Ücret 50 tl.

Böbreğiniz bize emanet.
ilk defa böyle bir şirket duyorum.
kamil koç gibi fiyatlandırma * 50 tl yakıyor zaten samsun :D
Yaklaşık 20 ye yakın yolculuk yaptım. Hepsinde araç kullanıcısı bendim. Çoğu kez gariban öğrenciler denk geldiği için para almadım zaten amacım 2 saatlik yolda sohbet muhabbet ile vakit geçsin diyeydi. Yolcuları kabul etmeden önce kişi hakkındaki yorumları okumak çok faydalı oluyor yoksa durduk yerde kendimi niye riske atıyım. Şu sıralar yolculardan abi ücret ne kadar diye çok soru alıyorum cevap olarak uygulama ne yazıyorsa o diyorum şaşırıyorlar. Sonradan öğrendim bazı oç ler 50 TL uygulama üstünden ilan verip yolculukta 200 TL istemeye başlamış.