bugün

yararlı uygulama. ancak kötü insanlar da var burada. malaga'dan madrid'e gitmek için anlaştığım kadın gelmedi. o gün işkence gibi geçmişti.
gotunuzu kaptirmak istiyorsaniz ideal bir uygulama gibi duruyor.
insanların güvenirliği tartışılabilir ama fikir çok güzel dediğim uygulama.
TÜRK ERKEK KULLANICILAR UYGULAMANIN AMACINI SAPTIRIP " SADECE KADIN YOLCULAR" iBARESi EKLEYiP DAHA ZEVKLi BiR YOLCULUĞUN HAYALiNi KURACAKLARDIR.
On Numara uygulama
Milyarlar verse almazmis lan olm böyle şeyler karşılıklı güvenle sağlanır.
Sanki herkes herkese biniyor.
Kız erkk olarak da düşünmeyin bence otobüsten bin kat daha iyi.
Her bayram memlekete giderken es, dost ,sevdigim akrabalara ucretsiz sagladigim hizmetin web tabanlisidir. Hos yolda kalani da gorsem guven veriyorsa alir, yolum uzerinde seyahat ediyorsa yardimci olurum.
dün haberdar olduğum uygulama. şu an indirmekteyim, inceleyeceğim bakalım nasıl bir uygulama.

Türkiye yollarında ne kadar güvenilir olabilir orası merak konusu.
Uygulamasi gercekten harika bence turkiyede tutalack gibi abazanlar olmadigi surece .
Pazar günü yapacağım yolculuğu ilan verdiğim uygulamadır, bir yolcu da buldum ama korkmuyorum değil.
kullanayım lan, eğelenceli bir macera olur diyip denemeye kalktığım ancak insanlara güven olmadığı için kullanmayacağım uygulama. nedeni; ta 18 şubatta adamla konuşmaya başladım. 6 mart günü*akşam 5'te çorum'dan yola çıkıp aydın'a gidecek bir rota düzenlemiş. şansa bak ki ben de tam o gün amasya'dan izmir'e gidicem. dedim tamam, amasya'dan otobüse binerim, 1 saat 1 buçuk saat çorum. sabah 4 gibi aydın'da olurmuşuz, orada da izmir yaklaşık 1 saat. dediğim gibi 18 şubat'ta konuşmaya başladık. en son 19 şubatta mesaj attı, ben o aralar yoğun olunca 22 şubat'ta cevaplamışım, attığım mesajda bir de soru da sormuşum. yau, ses soluk çıkmıyor dedim ve yolculuğun günün, öğlen aradım. dedim "programda bi değişiklik var mı?", adam bana "benim gidiş 23 mart'a kaldı, ben sistemden güncelledim" dedi. şimdi adam haklı, güncellemiş. ama bi haber ver be, bi mesaj at. birisiyle anlaşmışsın, birisine tamam demişsin. söz vermişin lan. hayır, sistemde yolculuk için boş koltuk sayısını bir düşürmüşsün, bir mesaj atıp bilgilendirsene. hadi sen yapmıyorsun, bunu düşünemiyorsun diyelim; sistemin bence bu tarz şeyleri düşünüp bana bir bildirim gönderip bilgilendirmesi gerekmez miydi? nasıl sahibinden.com favoriye attığın ilanların fiyatları düşünce mail atıyorsa burada da öyle bir bilgilendirme olması gerekmez mi? allahtan insanlara güvenim sıfırın altında olunca çorum gidişimi ayarlamamıştım ve bir kere daha insanlık beni şaşırtmadı. ben de paşa paşa otobüs bileti aldım. haftasonunu ankara'da geçirecek birisi buldum da amasya-ankara ve dönüşte ankara-amasya arasını arabayla gidip gelicem. yoksa amasya izmir arası otobüste 15 saat, hiç bitmez o yol.
Üç kuruş yol parasından tasarruf etmek için tanımadıkları insanların kahrını çeken ve can ve mal güvenliğini düşünmeyen insanların yeni gözdesi.
uygulamayı kullanabilecek durumda olan varsa ulaşmam gerek.
Böbreğim bunlardan bir tanesinde kaldı emanet kayıp bürosu nerde bunların?

Sosyal taksi.
(bkz: böbrek avi)
Dobloların fink attığı kızlarla tanışcaz diye ankaraya giden şahincilerin toplanma yeri. Popüler olur da güvenilir olursa şayet efsane olur. Çünkü az bir para miktarı Ile heryere gidebiliyorsunuz.
varlığını dün öğrendiğim, güzel bir uygulama.

ne güzel işte hem istediğin yerde mola verirsin, farklı insanlarla tanışırsın falan.

otostop'un paralı versiyonu gibi bişe.

bi de az cesaretli olun amk korkmayın.
işe yarar bişeye benziyor.

ama kenara çekip anestezi yapmadan böbreği alabilirler benden söylemesi.
zeynep'le murat hem tasarruf ediyor hem de sıkılmadan yolculuk ediyor. ulan türkiye'desin sen bi arabanın içinde birbirini tanımayan zeynep ve murat. murat A'dan B'ye gidiyor. yol masrafından tasarruf etmek ve sıkıcı bir yolculuk geçirmemek adına paylaştığı bilgiler sonucu zeynep ona ulaşıyor ve yola koyuluyorlar. abi ben mi fesatım gerçekten aklım kötü mü çalışıyor. ulan bu yolculuk ya kaputta biter ya da murat'ın gideceği yerdeki yatak odasında oyun mu oynuyorsunuz. bla bla carı ne zaman facebook'ta görsem tatlı tatlı sloganlar fıstık gibi kızlar orta halden biraz öte erkekler. zeynep tanımadığı biriyle o yolculuğa çıkıyorsa düzenli bir seks hayatı vardır zaten. zeynep safsa ve sadece yolculuk için bindiyse o arabaya murat zaten, anladınız. ha şunu da belirtelim (bkz: herkesin hayatına kimse karışamaz) ama bana çok acayip geliyor böyle şeyler.
avrupa'da alt yapın olsa da türkiye pazarında abazalık ve güvensizlikten yürür mü bilinmez. yürümemesi de lazım kanımca.
Hollandalı taksiciler tarafından protesto edilmiş uygulama .
ekonomik shit.
Mantık güzel ama Türkiye burası yol parasından tasarruf etmek için maceraya atılmaya gerek yok.
böbrek.avi.
türkiye'de tutar mı, tartışılan güzel uygulama.

göz atayım dedim, sırf dişi düşürmek için ilan veren abaza kanıyor.
şöyle bir fiyatlara baktım. sakarya ankara arası 25tl-30 tl arası fiyatlar var. ulen zaten otobüs 32 tl. niye 5 -10 tl için haybeye göt ve böbrekleri tehlikeye atayım.
bu fiyatlarla tutacağını düşünmediğim uygulama.
inanmayın beyler.
not: diyaliz merkezinden yazıyorum.