bugün

ne idüğü belli moderatör.
"keşke başka şartlar altında tanışsaydık" demek çok istediğim çocuk.
baktım, bir de ne göreyim ben bu moderatöre hiç entry girmemişim bari bir entryim olsun başlığında derken oy verme konusunda bizi pek heyecanlandırmıştır,şahsıma düşen tüm eksi oy haklarımı kullanayım bari. * hadi hayırlısı diyoruz..
o da benim gibi sabahci. sabah sabah kimseler yokken takiliyor. bos koridorlar...
entry girerken 20 saniye kuralı gibi özel mesaj cevaplamak için de 10 dakika kuralını uygulayan kişi. ya da bilgisayarının başında olmadığı zamanlarda soruyorumdur. ayrıca bu entry tamamen dikkat çekmek için girilmiş olup bir süre sonra kendini imha edebilir.
bilgili, okunan ve espritüel yazar.
sabaha karşı online olan yazarlardan biridir ayrıca.
elleri dert görmesin.
zaman gazetesi'ne sağlam ayarlar savuran kallavi mod.
bilginin faydalı olup olmadığına karar veren merci.
aslinda farkinda bile olmadan bana cok destek olmus tesekkur ettigim yazar, ne zaman basi agrisa dertlesmek istese burda oldugumu bilmesini istedigim insan, sozlugun kazandirdigi bi kac kisiden biri ayni zamanda. *
sözlükte en fazla online görünen modlardan biridir. gecelerle alıp veremediği bir husus varmış gibi görünmektedir, özellikle hain olanlarıyla...görevinde başarılar dileyip, kolay gelsin diyor bir başka entrye imza atmak amacıyla ekle butonuna basıyoruz. *
yapılan bir gammaz a moderatörlerin ilgi göstermemesi sonucu, msn listesinde ismi olan tek moderatöre başvurulur;

Kutupsal Form aka Pe: moderatörüm
Kutupsal Form aka Pe: gammaz yaptım ben
bl- we 'R just peopl: hı
bl- we 'R just peopl: pardon
bl- we 'R just peopl: gammaz mı yaptınız?
bl- we 'R just peopl: nasıl oldu
Kutupsal Form aka Pe: vallahi ben de anlamadım
Kutupsal Form aka Pe: bi anda içimden geldi
bl- we 'R just peopl: ne güzel yaratıcı olmak.
"iş güç slogan kısmına alt cizgi yan keski tarzında uzun ibareler koyarak özel mesaj kısmının görünümünü bozan ve iyi niyeti suistimal eden yazarların bu kısımdaki ibareleri kısaltılacak, bir iki defada uslanmayanların ise cezaları çaylaklık olacaktır."

şeklinde oldukça gereksiz bir açıklama yapacak kadar bunalmış olduğunu tahmin ettiğim moderasyon insanı.

anlamadığım şey, bunun yerine"alt cizgi yan keski tarzında uzun ibareler koyma" durumunu kısıtlasan da buram buram caylaklıkla tehdit edilme kokan bu yazıya gerek kalmasa? ha illaki ben can yakma merkeziyim mesajını vermek istiyorsan* tamamdır derim canı sıkılmış derim...
gammazlarımla ilgilenen olmadığında msn den titreşimle gammaz ilettiğim moderatör.. * **
birinci yılın kutlu olsun moderatörü...
aynı zihniyeti paylastıgım icin sevip saydıgım ender moderator arkadaslardan bir tanesi.
sözlük yazarlarının en sevdiği moderatör. böyle şeker gibin lokum gibin bir şey. nice sözlük yıllarına.
en çok beni seven, benim entrylerimi takip ediyor korkularına kapıldığım moderatör yazar. nice senelere..
nice mutlu senelere yazarı. moderatörlükten çok yazarlık yapsa sanki çok daha iyi olacak...
klavyesini tasarruflu kullanan insan.. ne lan bu böyle "bl", başka nick yok muydu?

nice yıllara.
bazen komik bir olayı jestlerle anlatırken kullandığımız "böyle" kelimesinin evrim geçirmiş hali-ki ne zaman bu nick i görsem aklıma geliyor- . *

- nasıl yapıyorsun göster bakim?
+ işte bele bele, bele bele yapıyom. *
sozlukte yatan hiç çalışmayan moderator. sizi bilmem ama cok sevdigim moderatorlerden (ulan zaten kaç tane varki aa sende) bir yerlerde bir şeyler olup onun mudahale ettigini duyunca olay gerçekten ciddiymiş diyorum kendi kendime. gecelerin değişmez modlarından. fazla iş olmuyo o saatlerde ondan herhalde* mesajlarımı cevapsız bırakmayandır ayrıca.(modların hepsi mesajlara cevap veriyo zaten niye şimdi bunu yazdım).
fizik konusundaki entryleri dikkatimi çekmiş, ancak fiziğiyle ön plana çıkmamak için bu konuda ser verip sır vermediğini düşündüğüm gizemli yazar.
öz değerlerine saygımız var, öz vektörleri de arşa ersin inşallah. *
1. yılın kutlu olsun yazarı.
Kimseye hissettirmeden ince laflar sokan yazar...
kendisini takdir ettiğim moderatör. bekçimiz gibi şu saate kadar durdu tepemizde. sağolsun ama arada uyusun, dinlensin. merak etmesin yokluğunda sözlük bize emÂnet. di mi lan redwine ? * *