bugün

ayrıldığında gözyaşı dökmektir.
yakın bir zamanda üzülüp ağlayıp hayata küsmeye delalet edecek durum.
Yalancıktan aşık olmaktan kötü durum.

Samimi ve saf duygularınızı aşk uğruna kirletmeyiniz.
genelde karşıdaki kıymet bilmez.
ne yapılırsa yapılsın, kalmasını sağlayamamaktır.
Bu dönemde inanması zor bir durumdur. Güvenemiyorsun ki be. Her seferinde bunu diyip, birine güveniyorsun, başlıyorsun yine kötü gidiyor işler ve bitiyor be dostum. Şahsi düşüncem, bana, "sana güvenebilir miyim?" diye sorulduğunda, "Bilemem, bunu kimse bilemez. Yaşayalım görelim. Umudun, hayatın, son varlığın olacağım." cevabını veririm, vereceğim de...
çok güzeldir.yaşanan herşey uçlardadır.üzüldüğünde üzüntün çok olur mutlu olduğunda mutluluğun çok olur ortası yoktur.
mümkün müdür? eğer mümkünse , bana bi uğrasın boş tabakları vericem
kendini göz göre göre ateşe atmaktır.
birini deli gibi sevme durumudur.

çok aşık olmanın gereği sosyal medya hesaplarını kapatmak ya da sosyal hayatı sıfırlamak olarak algılandıkça sağlıklı ilişkilerin kurulmasını beklemek boş olacaktır.

ya da mesela "biz artık sevgiliyiz hadi facebook şifreni ver, telefonunu ver bakalım kimlerle ne konuşmuşsun" tarzı yaklaşımlar olduğu sürece gerçekten sağlıklı ve sağlam adımlarla ilerlemiyorsunuz demektir.

aşk, dünyanın en güzel duygusu ama siz aşk adı altında ego savaşı yaptıkça aşkınız bir süre sonra gölgede kalacak "aman o kızar", "aman o izin vermez" cümleleri aşktan daha önce gelecektir. bir de üstüne "ama ne yapayım çok seviyorum" dediğinizde kimsenin size söz söyleme hakkı olmayacaktır.

tavsiyem, kim için olursa olsun kendi istemediğiniz şeyleri yapmayın. sosyal medya hesabınızı kendiniz istiyorsanız kapatın, arkadaş çevrenizi kendiniz istiyorsanız sınırlayın. aksi durumda benim gözümde "ben düşünemiyorum ama sevgilim benden güzel düşünüyor, ben salağım ama sevgilim akıllı" diyen insanlarsınız sadece.
karşılığında onun da size sizin ona olduğunuz kadar aşık olması gerekir... yoksa hakettiğiniz ilgiyi bulamazsınız!! ciddi keder sebebidir.

o yüzden o aşkı karşıda göremezseniz aşkınızı kalbinize gömün ve derhal orayı terkedin...
Aşk güzel şeydir..acıtsa da, yorsa da..aşksız insan, ottan başka nedir..
Her gittiğin yerde onu ararsın, her geçtiğin sokakta karşına çıkmasını istersin, yanında olduğunu elini tuttuğunu hayal edersin ve geceleri yatarken onu düşlersin. Tabi şimdi sosyal medya var istediğiniz zaman profiline girip görebiliyorsunuz, canlısı gibi değil ama aşık olunan kişiye özlem biraz olsun diniyor.
Sonrasında çok aşık olunan o kişinin herhangi biri olmasıyla biten durum.
Olursun, oldugunu saniyorsun. Taa ki karsi tarafin ayni duygulari beslemedigini gordugunde o da kalmaz.
iyi yada kötü bir ömürde bir kere olur.
Her yerde onu bulacağınız, düşleyeceğiniz günler yakındır. eğer şanslıysanız sizi bırakmaz. ama pek de şansınız yaver gitmezse kapanamayacak bir yara açılacaktır kalbinizde ve her dokunuşunuzda sızlayacaktır o yara. son kaçınılmazdır unutmayın..
kaybetmekten korkulduğu için açılamamaktır.
Ne guzel. Gensler asiksaniz mutlu olun neselenin aci cekin her anin tadini cikarin. Cunku ask insani egiten guzellestiren insan hissettiren bir duygu.
o kişiyi elde ettiğinde o kadarda sevmediğini görürsün asıl güzel olan şey elde etmendeki çabadır.
daha fazla sevecek birini bulana kadar yapmadığın bir bok kalmaz.
Olmuştum, bitti.
olmayın olm. bak ben sağlıklı biriydim. şimdi hem tansiyon hem şeker hem kalp hem guatr oldum. Bipolar da basladi ufaktan. zayifladim öldüm bittim lan.
kısa sürecektir. bende her seferinde çok aşık oluyorum ama sonradan geçiyor.
Birde Karşılıksız aşk ise Allah belanızı Vermiştir.Kendimden Biliyorum.Hep aklınızın kalbinizin bir köşesinde durur.
(bkz: Bazı aşklar Ömürlüktür)