bugün

(bkz: görmek istediğimiz hareketler).
Böyle bir şey olabiliyorsa ben de isterim.

Sözlüğü güzel amaçlar için kullanan canım yazarlardır.
''ben de katılayım mı abi?'' diye sormak istediğim sözlük yazarlarıdır.
kitap derken böyle bilgi içerikli olsun.
Cin ali neyim göndermeye kalkmayin sonra *

Takdir-e şayan yazarlardir efenim.
Alın, verin kitap ekonomisine can verin.
Bana gönderen var mı.
Bana niye kitap hediye etmediniz lan...
Ben de istiyorum.
Bana da kitap alın.
(bkz: farkbuddy)
Bitirdiğim fazlaca kitap var, takas edebiliriz. Genelde, sosyoloji, bilim kurgu, polisiye tarzı okurum. (baumann istemeyin vermem).
Desteklenmesi ve bunu gerçekleştirenlerin tebrik edilmesi gerekir.
Kitapları bol, okumaları mutlak olması temennisiyle.
benim de gönderebileceğim ve istekleri alabileceğimdir.
Ciddi ciddi yapılacaksa, zincir şeklinde bir organizasyon yapılabilir. iller arası güzel köprüler kurulabilir, farklı kitap türleri tadılabilir.
harika bir kampanyadır. her ne kadar kütüphanemden kitap vermeyi sevmesem de bu uğurda katılabilirim. 600 kitaplık kütüphanem hizmetinizdedir sevgili sözlük yazarları.
modern köleliğe karşı yapılabilecek her insan tarafından desteklenmesi gereken davranış.
iki kişiye yolladım.
Thomas more-ütopya
ilhami algör-fakat müzeyyen bu derin bir tutku.
Dan brown Cehennem kitabını göndermek isteyen varsa gönderebilir. Kitabı yarıya kadar okuyup hastahanede kaybettim lan. En heyecanlı yerinde kaldı. italyadalardı, kaçıyolardı falan.
(bkz: uludağ sözlük kitap kafe elemanları)

güzel bir düşünce ve eylem gerçekleştiren okur-yazarlar.
Bu ugurda ilan bile verebilecegim aradigim sozluk yazarlaridir. Felsefe, sosyoloji, tarih, ing. Novel her turlu paylasilir. Samimiyet bir Mesaj uzaklikta..
Içten ve samimi davranıştır. Görünce sözlükte böyle yazar var mı diye düşündürür. Olsa bile zaten benim karşıma öyle güzel insan çıkmaz.
(bkz: bende talih yok)
farklı şehirde öğrenciyim ama 10 gün sonra katılıp destekleyebilirim. fazladan 5-6 kitabım var vermek istediğim , desteklenmesi güzel olur.
biri bana wilbur smith'in kitaplarını gönderse çok makbule geçerdi.
Şöyle bir öneri sunabilirim. En azından fikir vermesi açısından:

Düzgün kitap gelir mi endişesine karşı, herkes hediye edebileceği kitabın ismini ve içeriğini ve ilgilendiği kitap türlerini yazsın, talipliler talep etsin, karşılığında istediği kitabı anlaşıp kitap alışverişini yapsın.

Değerlendirilebilir diye düşünüyorum.
Vermek istenilen kitaplar bir başlık altında entry olarak yazılsın. Kitaba talep olan kişi ise o yazara mesaj atabilir
Veya aracı kişi durumu ile kitaba ulaşabilir.

Kitap birisine verildigi takdirde de entry içine edit girilip kitap başkasına verildi denilebilir.

Kitabı okuyan kişi tekrar entry şeklinde kitabın adını yazıp başka birisine veya sahibine yollayabilir.

Edit: yazdıklarım emeğinize çamur atma amaçlı değildir.
tamamiyle katkıda bulunmak ve fikir vermek amacıyla yazılmıştır.

Maksadı aşan bişey yazdiysam yüce kitaplar hatrına affımi diliyorum.
aaa ne kadar da güzel bir başlık olmuş bu.
Mizah dergileri, aylık fikir dergileri ve belli kitaplarla katılabileceğim etkinliktir.

Sevk ve idare konusu alıcıyı bağlar.
Keşke olsa dediğim yazarlardır.

Kim keyfinden taviz verip uğraşıp gönderir ki, üstelik gönderilen kitabı alır satıp parasını yer ancak çoğu zihniyet.