bugün

bayağı pahalı mekanlarda birayla çekilen fotoğraflar vardır ki hele öğrenci olunduğu çok bellidir. gençliğe verilerek doğal karşılanabilir. bütün hafta para harcanmaz sadece o bara girmek için. o bara girilir bir bira alınır ve saatlerce bir birayla oturulur ki o arada onlarca fotoğraf çekilir. '' işte biz bu mekanlarda takılıyoruz '' denerek hava atılır. komik bir durumdur ama ne yaparsın.. * .
(bkz: ergen mi o kaç kaç)*
bu kişiler her buldukları mekanda fotoğraf çektirirler. bu durum da ise fotoğraf amaç değil sadece araçtır.
daha cok bira icebiliyorum demenin gorsel kanitidir.
(bkz: bira goren masum ergen)
''içiyoruz biz! yani liseliler hafife alınacak kişiler değildir, dünyanızı sikertiriz! yürüyün gidin lan!'' demeye çalışan tiplerdir. tabi bu tipler liseli değilse, durum feci.
"siz süt içerken biz biraları götürüyoz oğluuuumm..."
(bkz: havalı ergen)
(bkz: götü kalkmış liseli)
genellikle liseli öğrencilerin oluşturduğu tiplerdir. bira içerken fotoğraf çekinip daha sonra facebook a koyarlar. bu işlemi yapmayanlara da süt çocuğu muamelesi yaparlar.

(bkz: dikkat liseli çıkabilir).

(bkz: tekila içerken fotoğraf çekinen liseli).
bak çok utandım şimdi ya sözlük! ben üniversiteliyim ama habersiz çekti arkadaşlar cezam nedir(?)
kendini kanıtlama çabasıdır. Kendileri bilmese bile otomatik olarak fotoğraf altına (bkz) düşerler "Bakın ben büyüdüm, artık dışarı çıkabiliyorum, içki içebiliyorum". Anlayamadığım konu, 27-28 yaşına gelmiş ve hala içki masasına envayi çeşit şişe dizip, elinde bira bardağı ile masa başı resim çektiren insanlar var. Beden dışında zeka olarak büyümek daha önemli diye düşünüyorum.
"içiyom lan ben" yada "bak ben büyüdüm" gibi anlamlar çıkarılması beklenen, ergen davranışı. ergen aklıyla bu hadise artislik olarak nitelendirilir. birde şişeyi açmadan, raftan alıp marketin koridorunda çekilenler vardırki onlar daha tehlikelidir, görüldüğü yerde kaçılması tavsiyedir.
salaktır efendim süzme salak.belki de ergenliği sorunluğu geçmiştir.
bu yavan özelliği hariç tutuğunuza, ön plana çıkaracağı herhangi bir özelliği kalmamaktadır. bir insan, bir yönünü çok vurguluyorsa, o özelliğinden başka güveneceği bir şeyi yok demektir. üstelik burada gösterilen alkol türevi de, çok ucuz ve herkesin rahatlıkla alabileceği bir içki çeşidi.
hayatin anlamini cozmus olmanin hakli gururunu yasadigi ani olumsuzlestirmek isteyen kisidir. olm bira ne lan, safi hammallik.
birayla fotoğraf çekinen tipler genelde bak ben içkide içerim onuda yaparım demeye çalişan ergen yada hayla kendini ergen sanan erkek topluluğudur.
dün akşam bi içmişiz bi içmişiz aaaabi insanlarıdır. hangover tribindedirler.
(bkz: üniversiteli oldum yavşaklığı)
(bkz: Büyüdüğünü sanmak)
genellikle kendini adam sanan ergenlerin yaptığı iştir. hatıra olsun diye düşünen topluluk hariç.
bir bok yaptığını sanan tiplerdir. özellikle bardakların marka kısımları objektife doğru çevrilmişse ne kadar yapmacık ve ''bak ulan içiyoruz biz'' dercesine bir poz olduğu çıkarımı yapılabilir. kısacası efendim; bu olgunlaşmamış ergen zihniyetli kişilerden olabildiğince uzak durunuz. duramayanları durdurunuz.
malt içeceği içerken fotoğraf çekinip facebook'a atan tip kadar itici değildir.
Sloganlari conolar akiyor olan kisilerdir.
(bkz: çekinmek)
(bkz: fotoğraf çektirmek)

çekinecek bir şey yok bol bol fotoğraf çektirin gençler.