bugün

"bira bu kapağın altında" mottosuyla bir zamanlara damgasını vurmuş bira reklamını hatırlatan nicke sahip yazar. hoş gelmiş.
terbiyesizce hakaret edebilecek "yazarımcı". kendisi böyle yazıyor. ak gönüller burada içi bira gönüller ortada.
11. nesil cahil yazar. yazdıklarıyla ayar vermeye çalışır hakarete devam eder. durmak yok yalana devam. insan yazdığı mesajda kendini yalanlamaz. sizin fıtratınızda bu var.
paralel cehapeli mehapeli hedapeli yırtık yazar.
Nicki sempatik olan yazar.
şimdi de "kendimi övdürme" deyip akabinde sevmem bunları deyip övmesiyle yalan söylemiştir.
bu yaratığa inananlar mı cahil yoksa bana mı gönlünüzde kim yatıyor biliyorum.
Kendi nick altını uplayan yeni gelmiş bişeyleri ispat etmeye çalışan boş ergen. söylediği yaş ile bağıntısı yok.
Ayrıca kabul etsin, özgecanın katili ülkücülerdir. Bunu söylemek de yanlış bişey değil çünkü öyle.

Baya güldürmüş, cevap vermiş. Yahu yazık be 26 yaşındasın ama kimliğinin fotokopisini atacak kadar çocuksun. Özgecanı ülkücüler öl dür dü. Bu kadar net bir şey söylüyorum sana, neyse at fotokopiyi gelsin.

Hala ve hala konuşuyor bu yazar. Allah ıslah etsin yaptığı espiri de espiri olsa. jokeymiş, hey allam neler sarıyorsun başıma.
Ikilesin rica ediyorum.
(#27737085) Güldürmüştür.*
Son günlerde göze çarpan takdir edilen yazar.
Bugün çok ilginç bir ortak noktamızın olduğunu keşfettiğimiz yazar.

Vay be, sözlük için küçük, bizim için büyük bir paylaşım.*
kanına bira girip iyice sarhoşlaşmış trolllll.
Takip edilesi güzel entry leri olan yazar, bazı tespitleri çok hoş.
Seri artı oy veren melek..
nedense birinin fake i olduğunu düşünüyorum.

fake imdir. silin lütfen.
Ben gördüm beni de silmeyin lütfen hayat serhoş etmiş beni , nerde gördünüz beni peki ?
haksız yere çaylak olan vatansever gencimiz, yalnız değilsin reis, vurdukça çoğalacağız!
Çaylak yapıldığını an itibariyle öğrendiğim yazar. Ne istediniz çocuktan lan. Böyle yazarları da çaylak yaparsanız ne tadı kalır sözlüğün. Seni özliycez b.b.y.k (üzgün surat)
çaylak olmasına üzüldüm zira seçim curcunasını kaçırmış oldu.* Seninle daha bi eğlenceli olurdu be.
Kıyamam ya yine çaylak olmuş.*