bugün

sözlüğümüzn değerli yazarlarından harun gümüş adlı kardeşimiz geleceği, istikbali adına bir yarışmaya katılmış bulunmakta ve bizlerden yardım bekliyor. uludağ sözlüğün duyarlı yazarları'nın destek vereceğini düşündüğüm yardım olayıdır. arkadaşlar , istanbul'da uçak teknolojisi okuyan öğrenci kardeşimizin ricasını sizlerle paylaşmak istiyorum elçiye zeval olmazmış. desteklerinizi bekliyoruz.

--- spoiler ---

herkese merhaba,
istanbul'da uçak teknolojisi okuyan bir öğrenciyim. okulumun da havacılık kulübü başkanı olarak bir oylamaya katılma şansı elde ettim. oylamayı kazanana ücretsiz pilotaj eğitimi verilecek. oylamada maalesef çok gerideyim ve tek hayalimi gerçekleştirebilmem için yardımınıza ihtiyacım var. oylama http://www.elbahavacilik.com/kuzgun/ adresinden yapılıyor. dilediğiniz adaya tıklayarak, mail adresinizi yazıp oy ver'e tıklıyorsunuz. mail adresinize gelen onay linkine tıkladığınız anda oy düşmüş oluyor. benim adım harun gümüş. eğer içinizden başkasına oy vermek geçerse de ona verin, canınız sağolsun. oy veren, vermeyen herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

harun gümüş

--- spoiler ---

bir öğrencinin hayalini neden gerçekleştirmeyelim. oylarımız harun gümüş kardeşimize...
oylar feda olsun 2. olarak devam ediyo.
attım reyimi haticeye.

ne bekliyordunuz ?
http://www.uludagsozluk.com/e/34218505/
haydi beyler.
tanım bir sözlükçü kardeşimize destektir. gün gelir bi arkadaşınız sizden bir iyilik istese ben ne yapardım diye bir düşünün. herkese ulaşabileceğimizi düşünmüyorum ama çorbada uludağ sözlük olarak bizimde tuzumuz bulunsun. gün gelir sizin de hayallerinize ulaşmanız için yardıma ihtiyacınız olabilir. yarın hallederiz ya demeyin son 9 saat ve birinciyle arasında 496 oy var.
arkadaşlar elinize yüreğinize sağlık. desteğiniz için çok teşekkür ederim. Oylamanın son saatleri ve bu eğitimi almaya çok ihtiyacım var. her türlü desteğe ve tavsiyeye ihtiyacım var. Siz de ulaşabildiğiniz insanlara ulaşırsanız çok sevinirim. Belki başka başlıklara girdiğiniz entrylerin altına linki koyabilirsiniz. Çok hızlı yükseliyor şu anda oylar. Lütfen yardımcı olun.
Sözlükteki kardeşimize yardım vakti güzel insanlar 1 oy 1 oydur destek verelim.
kesinlikle oy verilmemesi gereken kampanya.

bir öğrencinin hayalini gerçekleştirelim diyoruz da diğer öğrencileri tanıyor muyuz? belki diğer öğrenciler daha çok istiyor, belki diğer öğrenciler daha çok ihtiyaç sahibi veya fakir belki vereceğimiz oy daha büyük bir hayalin yıkılmasına sebep olacak?

harun'u da tanımıyoruz, neyi ne kadar istiyor bilmiyoruz ki. sadece haşmet ibriktaroğlu'nun sosyal medya bağlantıları ver diye bu çocuk diğerlerinden öne çıkacak. daha iyi kalpli daha istekli, daha zor durumda olduğu için değil.

harun'a oy vermek harun'a torpil yapmaktır.

diyeceksiniz ki oy verenlerin hiçbiri zaten diğer adayları tanımıyorlar. sadece kendi adaylarını tanıyorlar.
ama o iş öyle değil, onlar en azından kendi adaylarını tanıyorlar biz harun'u da tanımıyoruz.

tekrar ediyorum harun'a oy vermek torpil yapmaktır.
Oylamanın son saati ve bu eğitimi almaya çok ihtiyacım var. Siz de ulaşabildiğiniz insanlara ulaşırsanız çok sevinirim. Belki başka başlıklara girdiğiniz entrylerin altına linki koyabilirsiniz. Lütfen yardımcı olun.

http://www.elbahavacilik.com/kuzgun ismim harun gümüş. bana tıklayarak mail adresinizi yazıp oy ver diyorsunuz. Mail adresinize gelen onay linkine tıkladığınız anda oyum düşecek.