bugün

bir üniversiteli bir rüya yardım kampanyası

sözlüğümüzn değerli yazarlarından harun gümüş adlı kardeşimiz geleceği, istikbali adına bir yarışmaya katılmış bulunmakta ve bizlerden yardım bekliyor. uludağ sözlüğün duyarlı yazarları'nın destek vereceğini düşündüğüm yardım olayıdır. arkadaşlar , istanbul'da uçak teknolojisi okuyan öğrenci kardeşimizin ricasını sizlerle paylaşmak istiyorum elçiye zeval olmazmış. desteklerinizi bekliyoruz.

--- spoiler ---

herkese merhaba,
istanbul'da uçak teknolojisi okuyan bir öğrenciyim. okulumun da havacılık kulübü başkanı olarak bir oylamaya katılma şansı elde ettim. oylamayı kazanana ücretsiz pilotaj eğitimi verilecek. oylamada maalesef çok gerideyim ve tek hayalimi gerçekleştirebilmem için yardımınıza ihtiyacım var. oylama http://www.elbahavacilik.com/kuzgun/ adresinden yapılıyor. dilediğiniz adaya tıklayarak, mail adresinizi yazıp oy ver'e tıklıyorsunuz. mail adresinize gelen onay linkine tıkladığınız anda oy düşmüş oluyor. benim adım harun gümüş. eğer içinizden başkasına oy vermek geçerse de ona verin, canınız sağolsun. oy veren, vermeyen herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

harun gümüş

--- spoiler ---

bir öğrencinin hayalini neden gerçekleştirmeyelim. oylarımız harun gümüş kardeşimize...