bugün

Beni günlerdir açıktan eksileyen yazar. Müslüman olmam ağırına gitti sanırım.

Kendisini artiliyor sanan yazarlar da akşam akşam guldurmustur. Adam önce açıktan artiliyor ardından eksiliyor yani açıktan eksiliyor sayın yazarlar.

Edit: yanlış kisiymis kusuruma bakmasın.
a mysterious man.
Seri artılayarak beni mutlu etmiş yazardır.
Oyluyor efenim durduramıyoruz.
Kanımca moderasyon tarafından "entry sözlük formatına aykırı" kapsamına alınması gereken tanımlama.

Adam entrysinde satır satır sohbet ediyor, sonrasında "bir yazar" diye olayı kapatıyor. Aferim, ne harikulade bir tanım oldu di mi? Yazmasan kaktüs sanacaktık.
Artı oylamalarıyla gönlümde ayrı yeri olan bir yazar, ellerin dert görmeye.
az önce beni seri artılayan adam gibi adamdır.evet.
11. Nesil yazarlarındandır.
Kendisini halka adamıştır bizim karmaları toparlamak için üstün bir çaba sergilemektedir.
Teşekkür edilesi yazardır.
hep var olsundur. artıya boğuyor yahu.
sağolsundur. yine bir ziyaret gerçekleştirdi.

selamlar efendim.
5+ atıp kaçandır. Kimsin sen çık dışarı çık!! Kim bilir kimdir. Bir De bu isimde 11. Nesil yazar varmış şimdi fark ettim.
her gün görmezsem olmaz sag olsun beni pek sever.
bir yazar, gizliden seri artıladı.
buradan teşekkür edeyim, hiç yoktan.
seri artıları için minnettar olduğum hayırlı yazar.*
kendine gizem veren yazardır. geri almasın da bir sakınca yoktur.
sözlük yazarı.her entry mizi açık oylayan adam gibi adam.
varolsun.
seriye baglamistir.
Gizli bir kahraman.
bence bana yürüyen yazar.
neredeyse her entry'mi beğenen ıssız adam.

sanırım bot.
seri artılayarak beni mutlu eden yazar. keşke ismini de bilsem.evet.
tesekkurler.

bir yazar.
arkadaş açık oylama da kafayı karıştırıyo, kapalısı da. olum şimdi açık oy veren bi yazar olunca sanki borçluymuşum gibi oturup o adem evladının girdiği neredeyse bütün entryleri okuyup beğendiğime 1, yazıyla bir, oy verip borcumu ödüyorum. kapalı oy olunca ulan entry girdiğim gibi oy veriyo kim bu ulan bu moduna giriyorum. kafalar karışık bebeğim.

edit: bak yine oy vermiş amk girdiğim gibi entry i * bro erkeğim ben erkek. yürümeye falan hazırlanıyosan, haberin olsun yani :D

edit 2: adamlar bug ı buldu alayı açıktan oyluyo durun lan alayınızın entrylerini okucam :D
iki yazar değildir.
Begenileriyle beni artilayip duruyor mübarek * teşekkür ederim kendisine ♡