bugün

yalamaya başladığı an dondurmayı. çok masumane oluyorlar. dondurmayı sevdikleri için. hem kim sevmez ki dondurmayı.
dudaklarını büktüğü andır, zaten şu an ki en büyük sorunumuz da budur.
Her ne hikmetse bu dudak bükmeyi herkes bana yakışıyor zannediyor. Bu sebep ile bir telefon, bir ayna bulan garip garip dudak büzerek fotoğraflar çekiyor yapmayın kızlar, hepinize yakışmıyor.
sustuğu andır.
yağmur yağarken size bakarak gülümsemesi.
pencereden disari bakarak biseyleri dusunurken, en tatli oldugu anlardir. bir kizi 20 dakika sikilmadan izlemistim o durumda.
siyah oje sürdüğü andır.
Ayagina kramp girdiginde. Boyle karsisindaki insan gulsun mu aglasin mi bilemiyor. En degildirde tatli oluyorlar yinede.
Grip olup ateşinin çıktığı, enerjisi olmadan yattığı andır. Gerekli yardım yapılıp ilacı içirilip, başında uyurken beklenir ateşi sık sık kontrol edilir.
ağladığı andır.
en masum, en tatlı olduğu andır.
göğüsleriyle göz göze geldiğim andır.
uyumadan önce yatakta seni beklerken "hadi gel de sarıl bana" bakışı attığı zaman.biz buna müjde ar bakışı da diyoruz ancak farklı yerlere gidiyo (bkz: müjde ar)
Gözlerinin parladığı, güldüğü andır.*
Doğal olduğu andır. Ne kadar sevimli, candan ve tatlı olurlar bilinmez.
Size bakarken gözlerinin içinin güldüğü andır.
gözüne cıvıl cıvıl bakarak senin yaptığın espiriye gülmesidir.
kollarınızda uyanıp masum masum gülümsediği andır.
o mahmur gözlerle size baktığı an.
size hafiften sinir olduğunda sinirinden güldüğü andır.
üstüne şerbet döküldüğü an.

yala yala bitmez*.
bir sebeple size kızarken aynı anda haksız olduğunu anlamasıyla yüzünde beliren masum sevimli kedi bakışları.
sizin gözlerinize bakarken güldüğü andır.
gozlerinize bakip imali imail gulumsedigi andir.
serin ve sakin bir sabah balkonda kahvaltı ederken ki hal; saçlar dağınık, gözler uykulu. Kalbimin kazanılması için başka bir şey yapılmasına gerek yoktur.
gözlerini hafif kısıp gökyüzüne baktığı andır. hele bir de gülümsüyorsa değme keyfine.
bir şey istediği an.
güncel Önemli Başlıklar