bugün

(bkz: sevgiliyi bindiğin motorla aynı kefeye koymak)
(bkz: volkswagen golf)

net.
kendimi düşününce pek masrafsız kalıyorum. malum alman üsulu diye bir şey var.
Sevgilisine göre değişen durum. Nasıl yapacağınızı bilirseniz eksi masraf bile çıkarabilir.
haftalık 50 liradan ayda 200lira. yılda 2400 falan yapar.

bence az ama bana sorarsanız kurbana girin yani kanka.

ps : öğrenciye göre bi hesaptır.
(bkz: ilk buluşmada wc ye diye kalkıp hesap ödeyen kız)
erkeğinin harcadığı oksijen değerinden daha azdır.
kendi kız arkadaşımla bu olayı kökten kaldırdık. buradan yazıp ifşa etmeyeceğim tabi ki çok isteyen varsa yanıtlarım. öptüm bye
yaşına göre değişir.

16-18 arası yılda 20 gazoz ısmarlarsın en fazla.

19-26en masraflı dönemleridir. bar disko gezersin, yer, gezer ve içersin. vur patlasın çal oynasın.

27-32 arası durulurlar. ekonomi falan yapıp evliliğe hazır olduğunu gösterirler. orası çok pahalı buraya gidelim derler. nasıl iyi bir eş olacağını, seni nasıl masrafa sokmayacağını gösterir.

32-35 arası en ama en ucuz dönemleridir. kendileri iş bulmuş çalışıyor hatta hesabı bile o ödüyordur. sen evlen sana ev bile alabilirler.

36-45 arası evlenmişlerdir muhtemelen ve eve para yatırmaya başlarlar yine masrafları artmıştır. bierde çocuk yaptıysan offf yani...

46 ve sonrası: artık hastane masrafları çıkarırlar en fazla. geri kalanını çocuğuna harcar. zararsız dönemdir.
20 şişe petrus şarabı fiyatına tekabül eder.
Kişisine göre masraflı iştir.fakat evlenince maaş kartına el koymak paha biçilemez.kıs kıs kıs...
ikinci el şahin parası.
yaklaşık 15bin teele.
muhtemelen sıfıra yakındır..ulan bi bana mı denkgeliyo hiç hesap ödetmeyen alman usulü takılan yada seni hesabı ödediğinin ertesi günü hesabı kendi çaktırmadan ödeyen takıntılı kadınlar..tamam bi erkekle sırf parası için birlikte olan yığınla kadın var etrafta da,(one night stand ilişkilerde benim de karşıma çok çıktı da onların olayı zaten belli yazılı olmayan anlaşma var ortada)uzun ilişkilerde pek böyle bi durum oluşmuyo..gerçi uzun süreli sevgiliyle para hesabı mı yapılırmış amk istediği kadar harcasın.. banka kartımı veririm ev alışverişi dışında pek harcama yapmadılar şuana kadar..girmeyin bunlara genjler..
fiş almazsanız düz 10.000 lira olacak masraflardır.

o da sizin güzel hatırınız için.