bugün

Bu kadar yolu zamanından önce giderseniz sizden soğur benden söylemesi.
liliith için yapabileceğim eylem.

benzine gelen zam bile etkilemez bu kararlılığımı. *
Ben parasızlıktan gidemiyordum sağolsun kız geliyordu. Harbi delikanlı karılar geçti hayatımızdan toyduk bilemedik kıymetlerini. .
Yarın yine birilerinin yapacağı eylem.

SevenLer kavuşsun biz ödevi yaparız.
iki hafatada bir st petersburg'a gidiyorum. 2.526 km.

çok iyi anlıyorum kardeşim.
değen insana helal olsun iki katı üç katı helali hoş olsun.
Yıllarca antalya bilecik. Gittim geldim..

Ne oldu bir gün telefon artık seni istemiyorum.. Sene 2003 1 sene ölü gibi idim.. Ne oldu..yalan oldu...
doğum günü kutlsmak için 1600 km gidip aksam geri dönmüşlüğüm var
şimdikiler hatırlamıyo bile.
kıza göre değişir eylemin ne kadar mantıklı olduğu. mesela sene 96 da taa dresdene gittim nişanlım için, hiç pişman değilim. sonra öldü mekanı cennet olsun. geçen yıl konuştuğum bir kız 15 km mesafedeki evinden almamı istedi, bin otübüse gel aq dedim. binip geldi. tepenize çıkarmayın. neyse iyi geceler.
Seven erkek eylemi.

Kudurun.
1210 kilometreyle rekor bendedir.
oğlum biz sevmesini bildik, ondan böyle oldu.
leyla mecnun izlersen çatır çatır sikerler olum adamı.
amına kodumun toyu seni.
neyse ki büyüdük.
700 gitmişim, bir erkek için

Yine hüsran her daim
Feryat figan kalbim
Zehir olur başka hayallere kalmaz ki mecalim

Not: ceceli sevmiyorum.
Değmez çünkü bir benzerini 7 kilometre içinde bulursun maksimum.
sanki yürüyor dedirten başlık.
Kız veya erkek farketmez. Gidilir...sonra bir ömür o yollarda beraber olunur.
The proclaimers'ın i'm gonna be şarkısını hatırlatan başlık. Gidilir, dünyanın öbür ucuna da giderim. Sadece buna değmesi gerek.

--spoiler--
But i would walk 500 miles
And i would walk 500 more
Just to be the man who walks a thousand miles
To fall down at your door
--spoiler--
Onu yapma bunu yapma niye yaşıyoruz ki...
o da birşey mi real madrid istanbul'a gelmek için 3500 km yapmıştı.
istanbulda çalışırken her ay o kız için bir haftalığına mersine kaçtığımı bilirim akrabalar “hayırdır hiç bu kadar sık gelmezdin” derlerdi. Şimdi evliyiz ve fındık kızımız var.
özel araç ile saatte ortalama 120 km sürat ile gidildiğini varsayalım. hiç durmadan devam edersek 6 saat + küsüratlı dakika kadar bir yol eder. yolda 1 kere yimek 1 kere çay-kahve için durduğumuzu varsaysak yarımşar saatten 1 saatte o eder. tuvalet ihtiyacını da bu molalara denk getirirsek toplamda 7 saat içerisinde kıza ulaşmış oluyoruz. tabi yola çıkarken deponun fullendiğini hesap ediyorum. yoksa yolda bir de benzin almak için durursak ve pompacı arkadaşların goy goy zamanına denk gelmişsek kafadan bir 15 dakika da orada geçer. yani etti mi sana küsüratı da katarsak 7 saat 45 dakika.

(bkz: a noktasından çıkan araba b noktasına)
(bkz: ömrümüzü tüketen matematik problemleri)
Gerçekten değer verdiğin biri için çok daha fazlası da gidilebilir. Hayatınızdaki insanın o yolu çekmeye değmeyeceğini düşünüyorsanız, zaten yanlış kişiyle zaman kaybedip, karşınızdaki insana da haksızlık yapıyorsunuz.
Sevmek için gibi görünse de içerisinde mutlaka silkmek barındıran eylem. insan %51 kendini kandırır. %49 sevgi vardır o muhakkak zaten o da olmasa malsın demektir.
Beyaz tenli ise dünya turuna bile çıkılır.
Pendik'ten Yeşilköy e gitmiştim. nerdeyse 3 saat sürüyor bence az bir yol değil kıta değişiyor.
Seviyorsanız gayet normaldir.Mesafeleri umursamazsınız.