bugün

tecavüzün dini dili ırkı olmadığından aklımda çok enteresan işkence türlerini uygulama isteği getiren bir elim olay daha.

hiç "ama islam böyle birşey işte, bence cemaat yaptırdı bunları, ulan müslümanlık buysa ben değilim, orta doğu göt deliğiyiz..." uzar gider. hiç buradan dem vurmayın liseli ergenlerim. yapılması gereken tek şey var. o da idamın tecavüz olaylarında tekrar geri gelmesi. olmadı hadım! bu ibnelere en büyük ceza olacaktır...
20 erkeğin yüzlerce kez tecavüz ettiği köydür. Üstelik suçu kızda bulmuşlar. Oldukça ilginçtir.
türk hava kuvvetleri tarafından bombalanması gereken köydür.
kesin bunu yapan müslümandır efendim. müslümanlar tecavüzcüdür.
sarin gazı, fosfor veya napalm bombası kullanılması gereken köy.

soykırım, vahşet diyenin amk.
Jandarma toprak kavgası yüzünden köye gelir ve askerler köylülerin aralarındaki konuşmaları duyar ve astsubay olaya el koyar. Jandarma bu olay için değil başka bir olay için gelmiştir. Anadolu insanı temiz masum pak falan değildir çoğu budur. iki koyun tarlaya girdi diye koyunların başındaki 12 13 yaşındaki kızı kafasını morartıp saclarının dökülmesine neden olacak kadar döven hayvanlar vardır.
Vay arkadaş ar, namus, utanç.. Tüm bunların uğramadığı yerlerde varmış ülkemizde. Dedirten insanlık dışı durumdur.
seyredenlerin de, tecavüzcülerin de siklerini ellerimle keserim.

zorunlu tanım: hürriyetteki bir haberdir.
aferdesiniz ama nasıl 22 yıl amk? Tamam yasada boşluk olabilir ama bu hakimler neden kendi insiyatifini kullanamıyor?
bir yandan pedofili, bir yandan tecavüz, bir yandan 20 tane erkeğin sapıklığı/ahlaksızlığı, öte yandan bütün bir köyün sessiz kalmasının iğrençliği. ceza istemine baktığında ise 12 yıldan 22 yıla kadar hapis. bu iğrençliğe böyle bir ceza çok az. ki bu istenen ceza verilen ceza muhtemelen çok daha komik olacaktır. bu iğrençliğe nasıl bir ceza verilir onu da tahayyül edemiyorum. 70 yaşında adam, 6.sınıfa giden kıza tecavüz ediyor. hayret ediyor insan. 8 yaşında ki bir çocuğa nasıl bir hayvanın cinsel isteği uyanır. gerçekten bu ülkede cinsellik iğrençliğinde ötesinde. cinsellik tabu ama saman altından ne sular yürüyor. 20 adam küçücük kıza tecavüz ediyor, annesi de kızını suçluyor. adalet sisteminin verdiği hiç bir ceza bunun bedeli olamaz, o yüzden topunuzun allah belasını versin.
bana dokunmayan yılan bin yaşasın düşüncesinde olan akabinde etliye sütlüye karışmayan adi insanlar topluluğu hareketidir.
(bkz: köylüleri niçin öldürmeliyiz)
Akla şu fıkrayı getirmiştir

eşkiyalar dağdan köye inip bir köyü basarlar. bütün köyü, sıraya dizerler, kadınlar yanyana, erkekler yanyana... işte herkes konuşur, kurşuna dizmekten bir şartla kurtulacaklardır; bir kadının gözleri kapalıyken kocasının penisini tanıması...

bir kadın, ben kocamınkini tanırım diye atlar ortaya... gözleri bağlanır... ama kadının bu özgüveninden tırsan eşkiyalar; araya birkaç tane de kendi adamlarından sokar... erkekler donlarını indirir, kadın başlar, tek tek dokunmaya;

- bu değil, bu değil, bu bizim köyden değil
iradesi elinden alındığı için ona göre muamele görecektir.
bu ülke nasıl bir hal alıyor amına koyayım ya.el ile mastürbasyon yapmak büyük günah oluyorken,ufacık kıza tecavüz edip,kızın rızası varmış demek nasıl bir şeydir.müslümanlığınız,yalandan namaz kılmalarınız batsın sizin orospu çocukları.
Bu elazığ milleti kadar haysiyetsiz bir halk olamaz. Sorsan hepsi çok dindar hepsi sözde müslüman ama yemedikleri bok kalmamış.
O köyde yaşayıpta sessiz kalanlarda bu dünya da olmasada öbür dünyada herşeyin hesabını verirler.
Annelerin cahil olmaları işte bunu gösteriyor 14 yasında kızı sen ne için suçlarsın anlamam ki o yaşta bi kız bir erkeği baştan mı çıkartacak ne yapacak. Ha birde bunların zorla türban taktıranları vardır hepsi var bu memlekette.
Bir erkekle gördüğü için kızını okuldan alanlar dışarı çıkmasına izin vermeyenler hepsi var hepsi var.

Erkek çocuklarına ise ağam paşam yapar bu haysiyetsizler.
O abide ben erkeğim diye bu sokaklarda geziyor. Sorsan ondan daha delikanlısı asla yoktur. Hepsinin ağzı çok iyi laf yapar. Karakoçan denilen yer gayet gelişmiş bir ilçe.

Sonra da çıkar bu adamlar erkek olanlar ama hani o kendine laf ettirmeyenler varya elleri cebinde aksama kadar gazi caddesinde dolaşır onun bunun kızına karısına laf atar erkeklik bu çünkü.
Aksama kadar kahvehaneler de okey oynarlar oranın önünden bir kız geçse hepsinin mastürbasyon hayallerini süsler bu kızımız çünkü hepsi o kadar yobaz o kadar cahil o kadar kültürsüz o kadar midesiz insanlardır.
insanlık diye birşey yoktur bunlarda kimde para varsa o adam kimde para yoksa bi taraflarına takmazlar.
Hazar gölünün altında kalsında bu memleket ülke kurtulsun. Bütün pislikler buradan çıkıyor.
Birde bu meseleyi kürtlere yıkanlar olmuş. Bre vicdansızlar insanlık meselesi bu Türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde yer alan bir bölgede yaşanmış bu vakâ kürt olsun türk olsun zaza olsun bunu yapanlar belki türk değil ama insanda değiller. Tabi sizin için yaftalamak kolay.
Aynı köy...
Çok değil iki seNe önce..

http://www.ateistforum.or...zy-butun-koey-taciz-etti/
Çocukların, cinsel tatmin amacıyla doyum aracı olarak kullanılmasının artması, ülkede ki şerefsizlerin, beyinlerinin sadece tek bir yere çalıştığının göstergesidir.
Gelipte, ufacık, tecavüzün ne olduğunu bilmeyen kız hakkında, rızası varmış, isteyerek, bilerek yapmış diyen varsa, en az 7 yıl boyunca tecavüzü seyreden köylü kadar ve en az tecavüzü gerçekleştiren o 20 şerefsiz kadar, suçludur.
orospu cocuklugu bu olsa gerek.Bunların siklerini yakıcaksın amına koduklarım.
http://www.milyonlarinsev...dan-ogula-nesil-herhalde/
Bu oruspu çocukları ahlak nutuğu çeker bir de insana.
yatacak yerleri yok hiçbirinin.
bir kez daha karakoçan'ın elazığ'ın adını kirletmekten başka bir boka yaramadığını görmemizi sağlayan olay.

(bkz: kürt)
Hastalıklı köydür. Benzin döküp bu haysiyetsizliğe bu şerefsizliğe bu alçaklığa güzel bir cehennem yaşatmak lazım.
k*rt köyünde yaşanmış olay. neden şaşırmadım acaba?
iğrençsiniz.