bugün

(bkz: dogville)
"S.A. aralarında çocukların da bulunduğu 6 kişinin de cinsel tacizine uğradığını belirtti." -- bu detay daha da düşündürücü ve endişe verici.

"kızım orospu oldu ama oğlumun siki sağolsun" zihniyeti kazınmadığı sürece de devam edece olan mide bulandırıcı bir durumdur.
Allah akıl fikir versin. insanlık, insanlık, insanlık en önemlisi vicdan.
Ufacık bir çocuğun çaresizliğinden faydalanmış ortalıkta ben adamım diye gezebilen gavatların doldurduğu bir köyden ne beklersiniz haberidir. Hakim de en az köylüler kadar suçludur. Olayın sorumlularının bir kısmı salıverilmiştir bi de. O çocuğun çektiği acının cezasını elbet vereceksiniz. idam cezası da kurtuluş olur bunlara. Her gün yaptıklarını hatırlaya hatırlaya acı içinde ölür umarım hepsi.
o orospu evlatları bu akşam camiyi doldurup sevap kazanma yarışında olacak mesela.
sorsan hepsi namaz kılar, oruç tutar hatta yapmayanı dışlar, 4 kadın almak serbesttir, karısına kızına bakılınca ortalığı yıkar ama başkasına yapmaktan hiç çekinmez.

kendimizi hiç kandırmayalım anadolu misafirperverdir, anadolu dürüsttür vs diye. işte anadolunun gerçek yüzü budur.

kızmayın oğlum bunlara. siz değil misiniz sabahtan akşama kadar onun namusu, bunun namusu diye gezip, kadını kapatan, susturan ama kendi nefsini hiç terbiye etmeyen? sizin gibi hastalıklı toplumdan ne çıkar, ne bekliyordunuz?
hakimler 5-10 yıl verir salar şimdi, gel de nefret etme ülkeden.
birilerinin aleviler yapmıştır diyerek her zamanki gibi temize çıkmaya çalıştıkları vaka.

ulan aleviler yaptıysa bile sünniler oturup izlemek zorunda mıydı? hiç mi yetkili yok, ihbar yok? bunu duyup, bilip, ihbar etmeyen en az tecavüzcüler kadar orospu çocuğudur. net.
Adamlar tutuksuz yargılanıyormuş. Hay ben sizin vicdanınıza adalet sarayının önündeki heykeli sokayım.
olayın mezhepsel boyutla incelenmesi çok saçma. olay insanlık ile ilgilidir. bu olayda olan yine küçük bir kız çocuğuna olmuştur. daha kaç kız çocuğu tecavüze uğrayacak bu ülkede!
lanet olsun böyle insanlara. iki gündür bu haberi okumamaya yorum yapmamaya çalışıyorum, kaçmaya çalışıyorum. ulan hani biz elazığlıydık, gakgoştuk, delikanlıydık. adi şerefsizler hiç mi vicdan sahibi bir kul yoktu o köyde? hiç mi insaflı bir insan yoktu?
O köye gidin ve ramazanda köy meydanında su için bakın ne kadar müslümanlar.
boyle haberleri gordukce kesinlikle iyi biri olduguma ikna oluyorum.
çocukları oradan alıp, köyü olduğu gibi ateşe vereceksin. tek bir iz bile kalmayacak şekilde.
(bkz: haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır)
aynı vicdansız zihniyet şimdi o köyün aslında elazığla alakası olmadığını zaten bize sonradan bağlandı gibi trajikomik entry'lerle karşımıza çıkmıştır.

kardeş eğitim düzeyin ne senin? merak ettim.

olum ortada bir vahşet varsa bu toplumun yani bizim ayıbımız günahımız.
tarsus'ta yaşanan türkiye'nin sorunuysa karakoçan'da yaşanan da türkiye'nin sorunu. ulan bi vazgeçmediniz mikro millliyetçi anlayıştan.
http://i.imgur.com/LDSUixQ.png
Köy yerinde baskın olan laikçilik ve batıcılık gibi islama aykırı unsurların sebebiyet verdiği olay.
Eğer doğululuğun ahlaklıcılığı ve islamikçiliği olaydı böyle olmazdı.
bu kişiler tespit edilip önce gönüllüler tarafından tecavüze maruz bırakılacak, daha sonra tam bitti derken birbirlerine tecavüze zorlanacaklar. sonra da hepsinin cinsel organı narkozsuz kesilip ölüme terk edilecek. yine de az gelir ama insanın az da olsa içi soğur. bu insanlar sperm ziyanı başka da bir şey değil. genleri bozuk.
(bkz: akp döneminde olmuştur)

şimdi akp mi tecavüz etti diyenler olacak tabi. e tecavüz etmiş kadar oldu.

akp bu ülkede hukuk, ahlak, insaniyet, birlik ve beraberlik gibi değerlere tecavüz etmiştir. bunlar da yansımalarıdır.
orospu çocukları..... hepsi asılmalıdır bu piçlerin.
https://sonuc.ysk.gov.tr/...anl%C4%B1%C4%9F%C4%B1.jpg

https://sonuc.ysk.gov.tr/...anl%C4%B1%C4%9F%C4%B1.jpg
Git o köyde ramazanda çeşmeden su iç, linç ederler adamı, ama iş uckura gelince, neyse.
bir kesim halk da, 13 yıldır ülkeye yapılan tecavüzü seyreder ve peçete yetiştirken, çok garipsenmeyecek durum.
Allah belanızı versin midesiz soysuz köpekler.Allah daha beter etsin sizi naletler.