bugün

kısasa kısas
ben hakim olsam 7 yıl boyunca tecavüz edenlere
7 yıl boyunca tecavüz edilecek cezası verirdim
ve o köyü yakardım .
Akillara bir köylüyle benim oyum bir mi diyen aysun kayaci yi getirmistir.
bunlara işkence ediceksin hele öz ağabey hele öz anne allah belanızı versin sizin daha ne denir.
dogville filminin anadolu'da yaşanan halidir. Küçük yerler sanıldığı gibi mutlu, masum ve doğal köylülerden oluşmaz. En pislik olayların yaşanıp örtbas edildiği yerlerdir köyler.
elazığ'da bir köy olması beni düşüncelere daldırdı.

orda bir köy var uzakta o köy bizim köyümüzdür.

şimdi kız her bu tekerlemeyi duyduğunda ağlayacak.

(bkz: iğrençsiniz ibneler)

(bkz: hani marjinal bizdik)
köye gidip allah kitap muhabbeti yapsanız taşlarlar ama tecavüz mübah. bu günaha ortak olan bu köyü ve köylüyü yakacaksın.

edit: genç tecavüzcüler rahatsız.
orta doğu kültürünün bir diğer yansıması. gani gani belalarını versin diyeceğim ama çıkar bir savcı ya da hakim iyi hal indirimi, rızası var vs der ve cezalarını kuşa çevirir! adalet sistemine bile güvenmiyoruz bu toprakların!
8 yaşında ne lan?!
8 yaşında ne olum?
nasıl manyak bi toplum lan bu?! köylüsü kansız, şehirde yaşayanı maganda
ne pislik bi memleket olduk lan?!

allah belanızı versin.
Tecavüz eden erkek, olayı araştırıp ortaya çıkaran yine erkek. Mağdur kadın, göz Yuman sesini çıkaramayan anne yine kadın.

Peki suçlu kim?

tek suçu dünyaya gelmek olan o çocuk mu?
gavat abi mi?
Beni öldürürler diye korkup ses çıkaramayan anne mi?
Yoksa mağduru öldüren aşiret ya da töreler mi?

ülkemin hakimlerinde vicdan sızlatmayan haberdir.
şimdi o köyde sadece tecavüz edenler mi suçlu. tüm bunları bildiği halde susanlar ne olacak.

eğer gerçekten adalet olsa bu ülkede, o köyün ortasına mir mahkeme kurulur ve yapan ve göz yumanlar tek tek yargılanır.
Bir çocuğun, çocukluğunun elinden alınmasına 22 yıl ha. Vay be gözünü sevdiğim memleketimin adaleti.
gazetelerin sanıkların isimlerini tam vermesi gerektiği olaydır.

ad soyad, hatta adres bilgisi verilmelidir. dava sonuçlansa da sonuçlanmasa da, tüm türkiye bu olayı bilmelidir.
Ha birde tabi ki o kız isteyerek bilerek yapmıştır herşeyi. 8 yasinda bebe ya herşeyi çok iyi biliyor onun rızasıyla olmustur. Te allahım ya ne manyak bi millet olduk çıktık biz ya. O annenin de allah bin türlü hakkını versin. Nasıl bir vicdan nasıl bir yürek insan evladının tırnağı kanasa içi sızlar bu anne ne düşündü ne yaptı bu kizin hayatinin kararmasina nasıl göz yumdu hepsi ömür boyu hapisten çıkmasa yine az. Bir kızın hayatı kayıyor herşeyi bitiyor. O nasıl evlenecek nasıl çocuk sahibi olacak nasıl insanlara güvenecek adam akilli bir ailesi bile yokken başkasına nasıl guvenecek. iste siz hepiniz çok müslümansınız ya ondan boyle yapıyorsunuz eminiz. Başınızi örtün ama evin icinde de kiziniza 20 erkeğin yüzlerce defa tecavüz etmesine seyirci kalın belki de zevk almışsındır sen iğrenç anne. Sana anne sıfatını söylemeye bile utanıyorum yazık.
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz..

Olayı bilmiyorum ama kadının hiç mi suçu yok?

Böyle olaylar detaylı aydınlatılmalı 22 yaş altı kızlardan uzak durulmalıdır..
hangi küfrü etsem kifayetsiz kalır haberi.

burdan ana avrat söverdim lakin, küfrümü haketmez bu onun bunun feryatları.

aldığınız nefesi silkeyim şuursuzlar
toplu katliam yapılası olunan köydür. Köy dedim ama bence toplama kampı.
O köye bakarak insanlık ölmüş bile diyemiyor insan. Çünkü o köyde insanlık hiç doğmamış ki.
ne sapık bir toplumuz böyle? 70 yıl boyunca işkence edilmesi gereken yavşaklar..
Kendi öz abisi tarafindan bile tecavuze ugramis bir kiz cocugu!

Allah bu dunyada da versin cezalarini insallah!
Nasıl bi orospu çocukluğudur aklım hayalim almıyor.sorsan da hepsi namazında allah yolundadır. Umarım gerçekten bi öteki dünya,cehennem kavramı vardır.
Bu onun bunun çocukları gider millete ahlak öğretir.
IŞiD'E havale edilesi köydür.
Hadım yasası uygulansın. nerde humhurbaşkanı... nerde bu devlet... nerde bu yasa?
bunların cezaları öbür dünya ya kalmamalı.burda da cezalarını bulmalıdırlar.köylüye de ne söylesen az insan böyle bir şeye nasıl sessiz kalır anlamak çok güç.
evet yarram. ekmek çalanın 5 yıl yediği ülkede orospu çocuklarına anca 20 yıl verin. sizin yüzünüzden etraf tecavüzcü orospu çocuklarıyla doldu. o kadar çürümüş ki ülke her tarafından bir sorun çıkıyor. oy için reklam yapmaya devam edin.

bir haber başlığı.
güncel Önemli Başlıklar