bugün

Tatlıştır.
bok yesin denilendir.
Çok hoş bir jesttir. Ama yaptigi tatlinin hakkini vermemisse verdigi porsiyonun hepsini bitirmedigim için atarlanmasin. Kalbini kirarim.
Sarma yapması daha cezbedici.
Bir kadın bana tatlı yapıp aşkla getirsin, o dakika lezbiyenliğimi ilqn ederim.
sık sık başıma gelen durumdur. sevdiğimi bildiği için her zaman farklı tatlılar hazırlar, ben eve gidince de sürpriz yapar.

canım annem benim.
ne yapsak yaranılmıyor en iyisi hiçbir şey yapmamak.
Çok hoş lan. Harbiden yerim onun ellerini. Güzel kalpli kadındır. Seviyordur. Aşıktır. Kıymetini bilin. Ben biliyorum. Şanslı adamım vesselam. Ben de tatlı yapıyorumculara bakmayın kızlar. Insanın sevdigine bir şeyler yapması değer bilen adamlar için çok değerli.
tatlı zehir gibi de olsa bunu düşünmesi hoştur.
Kadın/erkek farketmez birinin " benim için" özel bir şeyler yapması beni mutlu eder. Etmeli de, zaten etmiyorsa sorun var demektir. Tadı Kötü dahi olsa " ellerine, yüreğine sağlık" der öperim.
bir börek yapması değildir. böyle koca tepsi böreği yapıp laaap diye önüne koysa gözlerin yaşarır mutluluktan.
Çok büyük anlamlar gizli olay.
Tatlıyı tatlıcıdan alırız, mümkünse meze yapsın, rakı içelim karşılıklı...
mersinden cezerye, berlinden çikolata, istanbuldan kendi elleriyle yaptığı tarhanayı yollayan güzel kadınlarım oldu benim. tatlı da neymiş.
kadının size vurdurmak istediğine dair bir işarettir.
Eski sevgilim Yaban Mersinli cheesecake yapmıştı o aklıma geldi...
Lütfen kabak tatlısı yapmasınlar sevmiyorum.
Bir zeytinyağlı sarma sarması değildir.
Başlığı bir kadının sizin için tatil yapması olarak okudum. Benim tatilim gelmiş...
Sizi seven kadın sizin için her şeyi yapar zaten.
Tatlı da dahil.
Tüm kalbiyle seven, gözü hiçbir şey görmeyen, tek derdi mutluluk olan kadın sizin için tatlı yapmış çok mu hem?
tam anlamıyla bir şefkat örneğidir. mevzu ne tatlı tuzlu mevzusu ne de tarife bakıp bir şeyler yapabilme mevzusu. evet, tarife bakan ya da az buçuk mutfağa giren herkes bir şeyler yapabilir. ama burada asıl mesele o kadının kalkıp sizin için emeğini, vaktini harcayabilmesi, bu inceliği gösterebilmesidir. sizi düşünmesi, yaptığı şeye sevgisini, şefkatini katabilmesidir. insanın ruhuna dokunası bir harekettir. bunu yapan kadına sımsıkı sarılınasıdır.
imkansızdır. bana selam bile vermezler.
Ben de bi ara flörtlestigim bey için cikolatalı bi seyler yapmıştım herkes cok beğendi falan filan sonra bunun için yaptıgımı öğrendiler ben hiç takmadım ona da oooo falan yaptılar bu uyuz kıpkırmızı oldu embesil gibi gülüyor sadece. Erkek gibi evet nolmus bile diyemiyor.

Öyle ürkek, öyle korkak flörtünü bile saklıyor.

Bok ye lan değer mi sana ne malmışım.
babam bile tatlı yapar lan. karı mantı yapsın görelim.
gönlünüzü de tatlı ediyorsa pamuklara sarılacak kadındır. bu tip jestler kadın erkek ilişkilerinin masumiyetini temsil eder diye bilinirdi. bence hala da masum kalınabilmeli. her şeyin altında başka bir olumsuzluk aramaktan ruhunuz yorulur. yorulmuyor mu yani.