bugün

sonra da başkasıyla mutlu olmayı beklemektir.
umarım o beklenilen mutluluk nasip olmaz. pişmanlığı damarlarında hissetsindir. evet.
ömür boyu sürecek bir pişmanlık mıdır bilmem. henüz hayattayım, çünkü. evet.
Bir kadin sacini kestirecek kadar kirildiysa o saclar uzadiginda o kadini bi daha kimse u ze mez uzemeeeezzz...
Kadının dersini vererek en iyisi yapmaktır.
Kafirliktir. Hatta o kadar kafirlik ki Bazısı kızı saçlarını kazıtacak kadar çok üzmüştür.
Canları sıkıldığı için saçlarını kestiriyorlar kadınlar, gelenekselleşmiş bir yalan aşk acısı vs. Çok kaptırmayın kendinizi, bilin istedim..
Sen gerizekalısın dedi.

Seni asla sevmiycem dedi.

Benim sevgili kavramımla seninki çok farklı kafan almaz uğraşma anlamak için dedi.

Biz sevgili olmıycaz sok kafana dedi.

Dünyanın en güzel gecesiyle en kötü sabahını yaşattı.

Ağlaman ne kadar umrumda sence dedi.

Saçlarını boyatma ben doğal seviyorum dedi.

Ben... Saçlarım en değerli varlığım... Hem kestirdim hemde sarıya boyattım. Çok üzdü len. Saç ne ki...
allah o üzenlerin belasını ver(me)sin. olum hiç mi allah korkunuz yok.. öbür tarafta her telin hesabını sorarlar adama.. neyinize güveniyosunuz bu kadar.
görsel
ben bir kızım ama hiç bu kadar klişeye düşmedim, olum saç lan bu oyuncak bebeğin saçını kesmiyosun. yani onlar ne kadar zor uzuyo sonra deymez bacılar deymez dont.
Yakınca plastik gibi kokar o.
Hocamın eşidir, iyi yapmıştır. Köylü gibi gezinen kadın, o hayat benim'deki efsun gibi oldu amk bi güzelleşti şöyle.

Yani eşinizin tipi kayıksa üzün beyler, bazılarına kısa saç çok yakışıyor.
üzüldüğü için saçını kestiren, boyatan ya da herhangi bir değişiklik yapan kadını zaten üzün gençler.

manasız ve gereksiz hareketler bunlar.
Bir kadın saçlarını bir anda radikal bir kararla kısacık kestirmişse, acıları tazedir ve fazla uzaklaşmış olamaz. Siz siz olun bir kadını saçlarına kıyacak kadar üzmeyin çünkü onun ruhundaki yaralar kolay kolay iyileşmeyecektir ve artık o işin oluru yoktur ve o kadın bir daha saçlarını uzatmayacaktır. Kısa saçlı kadınları acılarıyla sevin.
böyle birşey olacak ise, hayatımın sonuna kadar üzerim. kusura bakmasın.
görsel
Abartılan konudur.
Birisi başlatmış bu durumu. Artık ne zaman bir hanım kızımız aldatılsa,terk edilse, ayrılsa saçlarını kestirmeye koşuyor sanırsınız.

Yok boyle bir dünya.
Akıllı olun kızlar ablalar sizi guzel gosteren bir şeyi bir değersiz için kesecek misiniz??
Kadinlarin yaptigi her seyi kendinize baglamayi cok seviyorsunuz degil mi?
kadin sacini kesmis kesin aldatildi. rengini degistirmis kesin ask acisi cekiyor falan.

belki ruhsal problemlerinden dolayi saclarinda degisiklik yapabilir, normaldir. Ama bu problemler erkeklerden ibaret olmuyor inanin ki. Hayatta erkekler disinda cok daha önemli dertleri olabilir kadinlarin. herseyi kendi üstünüze alinmayin bence.

Bir kadin saclarini kestiriyorsa bircok farkli sebebi olabilir. Hatta bazen sebepsiz de olabilir. Bitti.
saçımı niye kestirim be ,dersem de inanmayın çok kestirmişim bir kız asla o kadar üzülmemeli.
Bir erkeği saçını uzatacak kadar üzmekle aynıdır.
yapilmamali'dir.

fakat ben merak ediyorum kizlar, neden kadinlar cok uzuldugunde saclarini keser ki? uzun sacli hali eski sevgilisini hatirlattigi icin mi? nedir yani? beni bi aydinlatirsaniz sevinirim. zira hicbir sevgilimi cok sukur uzmedigim icin bu konuya yabanciyim...
beni, kendimi bunu yapacak kadar kimse ,üzmedi üzemez üzemeyecek.
görsel
kadınların sadece depresyona girince saçlarını kestirmesi erkeklere yapılan bir kötülüktür. Zira bu kadar estetik bir mevzu kötü bir an olunca yapılmamalıdır diyerek farklı bir açıdan baktığım mevzu