bugün

Bence başlık "bir insanı sadece sikmek" olmalı zira Avrupa'da kız da siktim diyor erkekte ama bu Sevişme eylemine ki karşılıklı yapılır, sadece biz de böyle bir anlam yükleniyor. Herhalde fazla ataerkil olduğumuz için. Bir gün Avrupa'ya yolunuz düşer kızın biri sizi altına bir alır. Ne siktim demeye ne de sikildim demeye diliniz varır ne geçti lan benim üstümden dersiniz. Kadın candır sikeni de sikileni de.
Neden kadının aşağılanması olarak algılandığını anlamadığım durumdur. Erkeğin kadını sevip de sikmesi bir lütuf mudur ki sevmeden sikmesi aşağılık bi durum olsun? Bir kadının sadece sikişmesinden farksız durumdur. Hiçbir kadın bir erkeğin sevgisine muhtaç değildir, duygusuz seks yapabilir.
Not: bazı pezevenk erkeklerin am uğruna türlü türlü seviyorum yalanları atıp, kızı kandırıp, aslında sevmeden "sadece siktiği" durumlar konumun dışındadır.
Fuck buddy olayında dediğin gibi siker geçersin çünkü karşındakide senden onu deli gibi sikmeni ister ama sevdiğin sevgilin, Eşin farklıdır önce ruhlarınız sevişir sonra ise bedenler.
"Uff yine mi sikiş bıktım artık" nidalarıyla burun kıvırılarak yapılan sikiş işlemi.
bir nevi doğrudur. (bkz: seversen sikilirsin sikersen sevilirsin) bu alemde.
görsel
arada besleyin de bari. aç açına ölür zavallı. ne mahluklar var. kadın diyorsan sikilir tabi. insan diyince erkek kadın diyince bel altı.
ne iğrenç şeyler yazıyorsunuz tiksindirdiniz gerçekten.
https://scontent.cdninsta...901494494_371009587_n.jpg
böyle düşünen yazarların annesine mütemadiyen yapılan eylemdir. Hadi bye!
ulan hani sözlük kaliteli olcaktı?

tanım: insanlıktan nasip almamış birinin yapabileceği şey.
ön sevişmede yapılmalı.
(bkz: ismail koş sözlüğü sikiyorlar)
bazen sadece işersin.
insanlıktan nasibini almamış kişi söylemi/eylemi, artık her ne haltsa. sorun şu ki, bunlara kendini yem edecek kadar akılsızız işte kadınlar olarak.
bazılarının kendilerini mühim bir insan saymasına sebep oluyor(muş).

--spoiler--

ne tip pisliklerin içinde yazmaya çalışıyoruz . yemin ederim ceza gibisiniz, sinir bozukluğusunuz . başka bir şey değil.

--spoiler--
duygusuz insan söylemidir.
bir erkeği sadece abazan olarak görmek gibi sevimsiz ve yanlıştır. gerek yok böyle saçma şeylere.
en sevdiğim eylemdir.
Gereksizdir. Aşk olmadan olmaz.
bir zaman sonra sıkıcı olacak kronik eylemdir.
bir kadını sikmek kadar, bir erkeği de sikmek soz konusudur kadın tarafından. seksuel hormonlar tek cinse ait değildir ve "fuck" kelimesi bir cinsiyete ait değil, geneldir.
turk kizinin hak ettigidir.
eksik bir durumdur. sikerken düşündürmek de lazım. yoksa o başka bişey miydi?
gayet doğal aşksız bir aktivite efendim. vur gitsin tadında sadece hayvani güdüler doğrultusunda tipine bakmadan yapılacak işlem.