bugün

Andrea pirlo.
Nickiyle uyum sağlamayan yazar.
Makyavelli görse kemikleri sızlardı.
esmer yeşil gözlü kürt asıllı yağız bir yazar.

naber heval?

türkler bu adamı rahat bırakın. biz türkler i seviyoru tek derdimiz faşistlerle.

kürt olmaktan gurur duyuyorum.
Muhtemelen Babası bir italyan olan yazar.
seloyu tasvip etmiş, vasıflı diye nitelendirmiş tınne yazar.

görsel
Amacı kürt nefreti aşılamak olan bir troll muhtemelen de Kürt değil.
Greawraimcalhawi hazretleri nickli asildaşıma ithafen yazılmış entrysini okudum. Eleştirilerin kendisinden başka bir şey ilgimi çekti.
Yüce dionysos, bu nasıl bir kibir, öz güven, kendinden eminlik... iq testine soksan ancak ağzındaki diş sayısıyla yarışabilecek bir insanın bu değin etkin bir kibre sahip olması... Ben mi? Ben tözüm.
(#31107768) entry okunmayan bir yazarımsı daha

Senin soyun sopun belli değil diye başkası da senin gibi olmuyor merak etme.
Tröl'dür.
Gereksiz başlıkları ile tanımış olduğum yazar. Bu hesabınada silik atarlar umarım.
Timur Hanla ilgili Tarihçi Rene Grousset Bozkur imperatorluğu kitabı sayfa 366 - Kendisinin moğollukla hiç bir alakası yokdur. Türkdür.
Emir Timur zaten türk olduğunu kendisi de söylemişdir. ve müsülmandı.
Şerefsiz bir kürtdür. Türkleri kıskanıyor. Tekkaşlı kürtlerin tarihi olmadığı için içi yanıyor ve cahilcesine " zötön höt kös törkdör " diye kendini rezil ediyor. Kürt olmakdan utandığı için italyalı zann ediyor kendisini. Gök kürt devletinin, çin sarayını basan hewal ve 40 bijinin, hayallerini kuruyor.
sokak dövüşü yapmak istediğim yazar. adaklar adadım. olur da bir gün silik yerse dana keseceğim.
timurun cengizhanın soyundan geldiğini sanan tatlı su trolü.
Timur askerlikten yetişme bir adam hanedanla falan alakası yok. Türk mü değil mi tartışmasına ise girmeyeceğim çünki bilmiyorum yanlış bilgi vermiyim.