bugün

maymun misali bir davranıştır, yenisine tutunmadan elindeki dalı bırakmamaktır. ilişki ne boyutta olursa olsun karşı tarafı aldatmaktır. sonuçta eskiside yeniside aldatılıyordur farkında değildir. aldatan kendini ''seviyor olsaydım zaten böyle yapmazdım, demek ki benim cephemde bitmiş ki böyle yapıyorum'' diyerek kendini kandırır, böylelikle yaptığı g..tlüğü mübah kılar kendince.
iki hayataa birden tecaavuz etmektir. ssonrasinda yuzsuz bir sekilde onu tterkedip sana gelecektiiim de der ustelik... hayatimi siktigin her gune lanet olsun.
1254 km.uzakta olunca gözden ırak gönülden ırak felsefesiyle hareket etme olayının eş güdümünde horizonal hareketlerle ilişkinin zamanla 30 derecelik ağır ateşten alınıp mermer tezgahta soğumaya bırakılmasıdır.
kimilerine göre kendini sağlama almaktır yine de yapılmaması daha doğrudur.
aldatmadır. ihanetin yumuşatılmaya çalışılmasıdır.
biri derken öbürüde başlar vermesin allah!
alemin keyfinin yerinde olduğunu gösterecek ilişkidir.
oda soğumasın diye sobaya birkaç odun atmaktır..
şerefsizlik, karaktersizlik ve niceleridir. insanların kendini garantiye alma ihtiyacı bu durumda iğrenç bir boyut alır artık.

edit: bunu yapan bir de yakının saydığın hemcinsin olunca daha beter, yanlış yapıyorsun dur demek istiyorsun ama yapamıyorsun tabi.
iki iliskinin zaman yaridogrusunda olusan kesişiminin aldatma oldugu iliskidir.
o ilişki çoktan bitmiş senin haberin yokmuş canım denilecek durumdur.
dj onur'un mixlerine benzer.*
bir ilişki başlamışsa diğeri çoktan bitmiştir. diğer taraf görmeme çabasındadır.
(bkz: orospular ve çocukları)
iki karpuz bir koltuğa sığmaz...
ergenlik döneminde yapılan yedekleme sistemidir.
buram buram ihanet kokar.
(bkz: ask-i memnu) olayi yasanir *
sonu vicky cristina barcelonadır.
çorbayı bitirmeden pilav ve kuru fasulyeye yumulmak gibidir.

çorba bitse de olur, bitmese de olur. amaç karın doyurmaksa; istediğimiz yemekten başlamak en doğal hakkımızdır.