bugün

kimseyle sevgili olmamasının nedenleridir. mesela;

kız : - aa çok tatlı çocuk.

- kazağı da çok yakışmış.

- ayakkabısı da çok güzelmiş.

- aaa arabası da var, ben bununla sevgili olayım.

Manzarayı umumiye bu iken, bu erkek pek te haksız değildir.
arabasının olmaması.
ham maddesi yoktur. yoksa illaki yapardı.
maddi sıkıntılar parası yoktur.
evli olabilir.
kendini geliştirmek istemesi, yeni ilişkiye hazır olmaması, gönlünün başka birinde olması, kandırılmak istememesi, birisine güvenememesi başlıca sebepleridir. benim için şuanda olan kendimi geliştirmek istememdir. şuana kadar geçen süreç çok başarılıdır öneririm.
triplere gelemiyordur.
Sevecek birini arama arzusu.
problem çıkmasını istemiyordur hayatında.
Bu olayı da hiç anlamıyorum,
neden ben arıyorum arkadaş, hep birileri, birilerini arıyor, ama hep arayan erkek, kadınlar hiç mi sevecek birini aramıyor ? Neden arayan ben oluyoru,m belki aranılan ben olmak istiyorum.
gideri çoktur, geliri yoktur.
(bkz: bakire kız arayan adam)
sevebileceği biri yoktur. diğerleri için master card yeter.
yalnızlık özgürlüktür.
Türk erkeğinin genel sorunu " Kendine olan güvensizliğidir. Başta bu gelebilir.
genç yaştaysa bu oran %1 ile sınırlıdır erkeksel problemleri vardır. eğer ki olgun maaşı yüksek popüler biri ise artık doymuş gelmiş geçirmiş naz dır dır hediye akşam yemekleri vb. olaylarla uğraşmak istemeyen kendisiyle ve muhtemelen evindeki kedi (köpek) ile mutlu erkektir.
işşiz parasız olmak.
yapıp zararını görmesidir. ya da zararının yararından çok olduğunu fark etmesidir. ya da öyle sanmasıdır. ya da karşısına harika birisi çıkmamıştır. çıkmak için çıkmak istemiyordur. lan hepsi benim amk.
(bkz: ibnelik olsun diye)
türkiye'de yaşıyor olmasıdır. ağzını yayarak söylediği kelimeleri iki katına kadar uzatan, para ve maldan başka birşey bilmeyen, pek güzel olmamasına rağmen kendini megan fox dan hallice gören garip insanlarla dolu bir ülkede doğmak gibi bir bahtsızlığa maruz kalmıştır.
'en güzeli sağ elinle çıkmaktır' şeklindeki çin atasözünü benimsemiştir. Tabi öyle bir çin atasözü varsa.*
yazı bekliyordur.
cool takılmak istiyordur.
hayatına bi manyağı sokup rahatını bozmak istememesidir.

ayrıca sevdiceği olup da, yediği her boku sağda solda ifşa etmek istemeyen erkek olma ihtimali de vardır.*
gereksiz yere kendini zincire vurmaz böylece. rahat ve özgür olur.