bugün

entry'ler (18)

az yolcu varken 10 kms ile ilerleyen dolmuş

cinayete sebep olabilir.

hastası olunan sözler

yarın güneş doğacağına emin misin ?

türk halkı hangi olaya tepki gösterir

televizyonun yasaklanmasına tepki gösterir. kendi beyinlerini uyutan herhangi bir şeyin yasaklanmasına tepki gösterir.

bnoyum

hemşerim benim deyip birden arkadaş olduğum, tanıştığımız gün okulu ekip sohbet ettiğim. artık hayatımda kocaman yeri olan kişilik.

ben bu yazıyı ayrılığa yazdım

uğrama artık kapıma almam evde yokum yeter bunca zamandır hayatıma girip çıkmaların. terk ediyorum ayrılık seni her defasında nefessiz kalmak istemiyorum senin gelişinle. sana inat adını bile almayacağım ağzıma, unut beni ben yokum.

insanın kendini kandırması

mutlu hissetmek için gerekli olduğu üzere yapılan eylemdir.

kendisine bayan diyen kadın

karşısındakini bayan kişidir.

sevgilinin kokusu

sevgilinin kokusu ... dünyayı durduran bir gücü var. huzurlu hissetmen için her şey yok oluyor sanki.

ben aşka aşığım

ben aşka aşığım. insanların aşık oldukları partnerlerinin yanlışlarını kabul ettirmek ve etmek için söylediği basit bir yalandır.

hayatımdan çık artık diyebilmek

bunu diyebilmek kolay bir eylemdir. bir takım insanlara karşı( ki bu insanlar genelde en değer verdiğin insan olur.)sinirle hayal kırıklığı eşliğinde söylenen ardından da ne olur geri girsin hayatıma diye yalvartan bir sözdür.

sahip olunmak istenilen hayvanlar

maymun sahip olunmak istenir ama kimsede yok ne gerek var denir.

bir erkeğin sevgili yapmama nedenleri

gereksiz yere kendini zincire vurmaz böylece. rahat ve özgür olur.

görmek

bakmakla arasındaki farkı bir türlü, çoğu insanın algılayamadığı bir kavramdır. görmek baktığın şeyi algılayıp anlamaktır.

aşk

tanımlanamayan bir dolu kavram varken, bütün insanların tanımlayacağı hiç birinin tanımının aynı olmayacağı tanımdır aşk. aşk bir histir herkes farklı hisseder ve yaşar.

özlemek

ona sarılıp cennette olduğun hissini yaşamaktır özlemek. özlemek biraz da mutluluğun kapısıdır.

facebook

bağımlılık yapan , sevgililer arasında kavgaya sebep olan tabi bazen de yeni bir arkadaşlığa iten internet sayfasıdır. eğlendirici yanı çoktur.

erkeklerin sahip olduğu en büyük silah

erkeğin en güçlü silahı oyunculuğudur kadınları inandırma yetenekleri çok güçlüdür. sevse belli etmeyebilir, sevmese belli etmeyebilir ve en iyi oyunu ilişkinin sonunda yaptığı yalan dansıdır.

araba camının buhar yapması

trafikte çok can sıkan bir durumdur. gerek elle gerek bezle çabalayıp uzun bir uğraştan sonra başa çıkılır. havalandırma yoksa işlem uzar ve sürücü sinir bozukluğu yaşar.