bugün

Ağladığı an oturur yanına bende ağlarım erkek ağlatılmaz.
bir erkeği ağlatmak ile bir kızı ağlatmak arasında fark yoktur kanaatimce.
Orgazm sebebidir.
Şehit babasının tabutunun başında oyun oynayan o çocuğun gözlerinin içine bakınca gerçekleşen eylemdir.
Hetero ise zincire vurup kıçından sikmek vesilesi ile gerçekleştirilebilir fakat sonrasında öldürülmesi gerekebilir...

Hep tek kullanımlık sevgililer; tek sefer yetmez sevişmeler.
Genç ve yakışıklı adamlar ve elma gibi popoları,
Özgüvenleri taşıyor ruhlarından, bedenlerine; çehrelerine altın bir parıltı veriyor.
Güneş armağanlarla kutsamış bu masum ve kırılgan oyuncakları.
Köle olmalılar bana, boyun eğmeliler bana...
kim ödeyebilir bir erkeğin gözyaşlarının bedelini. ağlatan mı, en yakını mı, sevgilisi mi? bunların hiçbiri ve hiçkimse, bir erkeğin gözyaşlarının bedelini ödeyemez. neden mi? çünkü erkek ağlarsa dinmez bir daha gözyaşları. ne ağlatanı unutur, ne de neden ağladığını. peki bir erkek neden ağlar? sevdiği için mi, özlediği için mi, önemsediği için mi? erkek sadece ve sadece sahiplendiği için ağlar. sahiplendiği kişiyi kaybedeceğini anladığı zaman ağlar. hiç susmaz, hep ağlar. dinse de gözyaşları, kalbi ağlar. erkek ağlarsa yaman ağlar.
Üzer. Erkekler zor ağlar ağlıyorsa çok derinden üzmüşünüzdür. Kıyamam ben ağlatamam.
Hiçbir erkek ağlamaz hepsi duygusuzdur.
Bir daha asla gerçekten gülememesine sebep olmaktır.
Kolay değildir. Eğer ağlıyorsa ya birini çok sevmiştir ayda çok sevdiği birini kaybetmiştir.
Bir kadını ağlatmakla eş değerdedir.
Bayağı kolaydır. Azarlayacaksın.

Şöyle ki; erkeklerin onurunu kıracaksınn ki anlayacak kimin üstun olduğunu. onlar zaten kucuklukten alisik bir kadin tarafindan asagilanmaya. bu bastirilmis duygularini tekrar gün yüzüne çıkartın bir daha eski haline dönemez.
egosunu s*ktiğimin kızlarının yapmaktan zevk aldığı olaydır.
Bir kadını ağlatmaktan daha kolaydır.
Kadınlar erkek ağlamaz lafıni cikartmistir ki surekli aglayıp kadinin basinis sisirmesin. Kadin aglamasi da aslinda erkeklerin hosuna gider. Ustun olduklarini sanirlar. Kadinlarda tam güclerini gostermezler, aslinda 10 ağlamanjn 9 u yalandir. Ama kadinlar kendini bike inandirmistir gercek olduguna. Aslında hersey beklentiyi düşürmektir. Bu hayvani bir durtudur ve çogu kisi istemsiz yapar.
bir erkek ağladığında, gerçekten ağlar yalancı değildir gözyaşları.
tutamamıştır içinde, ağır gelmiştir..
ne kadar zorlasa da kendini kassa da engel olamamıştır.

kadınlar gibi istedikleri an ağlamazlar, bir şeyleri elde etmek için kullanmazlar göz yaşlarını..
o yüzden buna şahit olup da dayanabilmek kayıtsız kalmak çok zordur.
Zor değil lan halısahada genital bölgesine top atmanız yeterli.
yengeç burcu ise kolay hadise.
Erkeğin duygusal olması ile kolaylaşabilecek hadise.
sevgilimin gözleri dolu halini gördüğümde bile içim acımıştı, ne kadını ne de erkeği ağlatmak hiç iyi bir şey değildir. fakat erkeği ağlarken görmek daha bir acıtır canı.
bir erkek ağlarsa yalandan ağlamaz yalanları yüzünden tongaya düşürendir. tikkat edin sonra anırarak gülebiliyor ibneler.
herkesin bi sırrı, sakladığı veya gizlediği bir şeyler vardır, illa ki erkeklerin de.
onları biliyorsanız üstüne giderek kolayca yapabileceğiniz ancak hiç önermediğimiz durum.

ayrıca aynı şey kızlar için de geçerli lakin onu da önermiyoruz, kızları da ağlatmayın, erkekler de ağlamasın, kimse ağlamasın, herkes mutlu olsun, herkes gülsün. *
diye bir şey yoktur, erkek kendine ağlamaz.
2 sene evvel sevgilimi bir erkekle basmıştım çocuğu ağlaya ağlaya dövmüştüm. Allah düşmanıma yaşatmasın.
yalandan ağlıyordur o inanmayın.