bugün

(bkz: evet)
Olamaz. Tecrübeli olduğum bir konu olduğu için bu kadar açık ve net konuşuyorum.
Tabi ki de olabilir. Kızlar arasında bazen kıskançlık çekememezlik gibi durumlar oluyor bu yüzden bir kızın en yakın arkadaşı erkekte olabilir.
elbette olur.. duygusal gözle bakamayacağım 2 tane kız arkadaşım var çirkinler.. imkanı yok sevgili olamayız.. bu sebeble ben evet diyorum..
her insan icin degisecek olan durumdur. kimileri arkadas olabilirken, kimileri karsi cinsle arkadaslik kurmayi becerememektedir.
3 ila 10 yaş arasında olabilir.
kız-kız arkadaşlıgından çok daha iyidir. Daha samimi, daha gerçekçidir. Yeter ki iki taraf da olgun olsun
iki tarafta birbirlerinin seks kriterlerine uymuyorsa zorunlu bir şekilde arkadaş olurlar. ama biri için uyuyorsa o zaman aşk, ihtiras kaçınılmazdır .
cinsel arzuları yoksa evet.
seviştikten hemen sonra olabilirler. sonra geçer.
Sigmund Freud der ki; bir erkek asla birlikte olmak istemeyeceği bir kadın ile arkadaş olmaz.
Oğlan hadımsa olabilir.

Bakın evet, özellikle kızlar bu duruma çok pozitif bakar hatta "erkek arkadaşlarımla daha iyi anlaşıyorum yea." sözünü bir başarı nişanesi gibi her yerde gezdirir sık sık dile getirirler. Ama size şunu söyleyeyim:

Biz erkekler farketmesek bile dişi kişiye dürtülerimiz ve iç güdülerimiz doğrultusunda (Hayatta kal ve üre) bir beklentiyle yaklaşırız. Bazen farkındayızdır bazen de değil, tabii ki aradan zaman geçince kendimizi ehilleştiririz ama beyin sana nasıl "yemek yemeyi kes" diyemiyorsa, "üreme iç güdülerini yok et" de diyemez. Sadece saklar, unutur ve medeniyi oynarız. En temel biyoloji veya psikoloji bilgisine sahip kişi bana hak verecektir.

Eğer karşı cins kişisi sizin dna'nızdaki "uygun eş" kriterine uymuyorsa zaten beyin çarpıyı atar.

Ama bu demek değil ki bu bahaneyle gidin yavşak yavşak dolanın. Size güvenenin güvenini boşa çıkarmayın, kimsenin gururuyla da oynamayın. Şimdi dağılın!
bırakın gayrı şunları olacakları varsa olsunlar amk gına geldi lan!

bir soru.
olur diyene çok pis dalarım.
''Arkadaş nedir?'' sorusunu akıllara getirir. insanın evrimsel süreç boyunca gelişen davranışları, ritüelleri ve nihayet tanımları, türlü formları önümüze koyabiliyor. Eğer arkadaş olmanın belli kıstasları varsa, bir kağıt alır, madde madde yazarsınız. Hepsine tik koyabiliyorsanız, denekleriniz hakkında ''bunlar arkadaş yea'' diyebilirsiniz. Ha, bu kıstaslar toplumdan topluma değişiyorsa, o sizin sorununuzdur. Şu halde sorduğunuz soruda bir syntax error var demektir. Ancak eğer sorunuz toplum içerisinde mutlak bir cevap*** bulabilmişse, sorunuz zaten fatal error veriyor demektir.
fuckbody'lerin de arkadas oldugunu dusunursek olabilir tabiki *
ikisinin de karakterleri güçlü, ve başka insanlara gerçekten aşıklar ise gayet hoş iki dost bile olurlar.
olur neden olmasın .hem kızlarla anlaşmak mesele.
bunun olabileceği gibi tam tersi bi söylem de olabilir. ve olabilir tabi kendimden biliyorum. ek olarak ara da sapıklık ve saygısızlık olmadığı sürece o arkadaşlık dostluğa da gidebilir, yeterki kukunuza çükünüze sahip çıkın.
en nihayetinde sevişmeyle noktalanması olası, iki tarafın en az birinin diğerine duygusal veya hormonal (genellikle erkek tarafı ) bi eğilim göstermesi kaçınılamaz olan bir durumdur.
for example;
arkadaşlık aşamasında kızın yanlışlıkla göğüslerinin veya başka bir mahrem yerinin açılması durumunda erkek tarafı istemsiz bile olsa şehvet içerikli bakışlar atacaktır.işte bu nokta dönüm noktasıdır ve bu noktadan sonra bu ikilinin bahsedildiği gibi arkadaş kalması imkansızdır.çünkü arkadaşlar birbirinin göğüslerine veya götüne şehvet içerikli bakışlar atmazlar.
hele ki eğer aranılan şey sadece iyi arkadaşsa neden bi zaman sonra vücutta çeşitli hormonların seviyesinin artmasına neden olabilecek karşı cins seçilir.
anlatmak istediğim şey yazıldığı gibi 'yok aynı yatakta uyuduk, yok arkadaşım muayyen gün takvimini ben tutuyorum' tarzı durumların, içerisinde hiçbir art niyet veya farklı düşünceler barındırmadan mümkün olamayacağıyla ilgilidir.
not:bu entry de yazılanlar tamamen bir kızla bir erkeğin birbirinin iyi arkadaşı(kankası) olmasıyla ilgilidir.yoksa tabii ki de bir kız ve bir erkek sevişmeden arkadaş kalabilir ama bu arakdaşlığın sınırı karşı tarafı uyaracak eşik değeri aşmayacak mesafede olmalıdır.
tabikide olabilir ikiside insandır.
yediği içtiği ayrı gitmeyen bir şekilde arkadaş kız güzel erkek çok tipsizse, erkek yakışıklı kız tipsizse olabilir. ama onun dışında ara sıra buluşup muhabbet ettiğiniz senelerin arkadaşı biri olması hayatınızda iyidir. yine de sınırlar her zaman çizilmeli diye düşünüyorum.
Bir kadinla bir erkek arkadas olabilir. Kadinla erkek sevisip buna ragmen ve bununla birlikte hala arkadas kalabilir. Hatta kadinla interseks, kadinla trans kadin, kadinla kadin, adamla trans kadin, adamla trans erkek ve baska milyon tane arkadaslik denklemi uretmek mumkun. Cunku aslinda insan insanla arkadas olur kadin erkekle veya erkek kadinla degil. Cinsiyetini asabilmis, toplumsal kodlardan soyunmus birisi herkesle arkadas olabilir.
erkekler kızlardan daha sağlam arkadaştır. Bu nedenle kızları çözen kızların erkeklerle arkadaş olabilmesi normaldir.
erkekler seks yapma ihtimalleri olmayan hiç bir kızla gerçekten arkadaş olmazlar.