bugün

sekiz saat oldu geri dönüş olmadı kuzum, durumudur.

yahu tüm ritüelleri yerine getirdim, seksen küsur kere disco kralına tıkladım yazmak niyetinde olmadığım halde, bir o kadar eksi oy yedim seri eksi oy veren ibne başlığında, elleri dert görmesin. çay demledim içtim.

entry' silmeye gelince çalışan mod'lar neden foto yükleme ile ilgili fikir beyan etmiyore? bana . hımm.

resim formatı ve boyutları tamam olduğu halde neden sözlük bana bunu yapıyor. neden? ühü ühü. bitti.
8 günden fazladır şahsımın başındaki durumdur. yöneticiler yavaş çalışıyor falan meselesi değil durum. fişleme yapıyorlar. daha önce beni 2-3 kere kardeşimin hesabından dolayı cezalandırdılar, multi hesap suçundan. 8 gün önce kardeşim bir hesap açtı, ben de bildirdim yöneticilere. ancak kardeşimin hesabını sildiler, ilgileneceğiz dediler, başka cevap yok.

ilgileneceğiz deyip ilgilenmemek adiliktir, yalancılıktır, şerefsizliktir. bu kadar konuşuyorum, daha ötesi yok. yarın beni silerlerse nickaltıma bu entrynin yazılması vasiyetimdir.
(bkz: bir derdim var da karşılaşılan yanıt süreleri)
modu bozuk sözlüklerde görülür. *
Hiç cevap vermeyenden iyidir.
yazarların dertlerine cevap alabilmesi için çok beklemesine neden olan moderatördür.
yalandır. Canım moderasyonuma saat 1'de bir soru sordum, 6'da yanıtlamış. Saolsun emek harcıyorlar. Almayın günahlarını efenim.
(bkz: bir dedim var a cevap vermeyen moderatör)

halbuki basit bir şeydi.
modların kızlarla ilgilendiğini gösteren durumdur. evet.
Yavşaklıktır. Bir de kapar şikayetinizi cevap verme Gereği duymadan.
Başıma gelmeyendir. Değil bdv'dan cevap alamamak uludagsozluk hesabıyla tartışmaya girmişliğim bile var. ♞
Adamla iddaaya bile girdim.
Kapatıldı yazısının üstünde # ve devamında numaralar vardır.
#2363636 gibi ona tıklayarak cevabı görebilirsiniz. Kapatıldıysa.

Cevap verilmeden kapatılıyor ise.
Şimdi ne diyelim efenim. Sözlük onların. *
inanmadığım olaydır. Sadece sözlük hakkındaki sıkıntılarım için değil, hayatımda var olan dertlerim için de bastığım butondur bir derdim var. gerekirse şikayet bildirilir,gerekirse dertleşilir, hiçbir sıkıntı yoksa hal hatır sorulur. Her zaman cevap alınır.
sözlükte online moderatör mü yoktur nedir bir buçuk saattir sikleyen olmadı.
Modlar Feyk hesaplarıyla kız düşürme peşinde olduğundan cevap almak biraz sürer, normal yani.
an itibariyle 15 saattir bekliyor olmaktır. vay amk bilsem sabah 5'te gelir kuyruğa girerdim. akparti öncesi devlet hastanesi gibi mübarek, bu ne lan?
Neden?

Çünkü memen yok.

Memen olaydı bak gör.

Bdv ye derdini sorununu yazıyorsun göndermiyorsun bile.

Onlar sen daha göndermeden anlıyorlar derdini.

Neden? çünkü meme var.
Elim bir hadise.

Allah kimseyi bir derdim var bölümüne yazıp cevap alamayacak duruma sokmasın.
Hiç başıma gelmeyen hadise. Bazen ben daha yazarken, daha göndermeden bakıyorum derdim çözülmüş.

Ortak dertlerimiz varsa demek, aynı frekanstaysak demek sözlüğün hal ve gidişatına karşı.

Bir geçen malumunuz çaylak olduğum halde, en yakın rakibimin 4te 1inden az entry yazmış olmama rağmen ve en elim tarafı 11.nesil olmama rağmen
en çok okunan ve en çok oylanan yazarınız olarak ulupuan tahtına khaleese gibi oturdum.

Bir bahaneyle bdv ye 'mod bey çok acil' başlığı ile konuşlandım ve Bunu nasıl kutlamayı planlanladıklarını sordum.

Alıntı...
acaba bunun için ne gibi hazırlıklarınız var, plaket olsun, madalya olsun, sözlüğün logosuna ayçiçek ekleme fikrine de sıcak bakabilirim eğer illa logoya "lookin seni anlatan bir şey katmak istiyoruz sözlüğe." derseniz o da olur, itiraz etmem. uyumlu bir insanım ben.

(kutlamalar için alacağınız pasta frambuazlı olursa eğer çok mutlu olurum)

şimdiden teşekkürler.
Alıntı...

Cevap vermeden kapatmışlar.

illa sürpriz yapıcaklar, şapşikler.