bugün

tatil dönüşü anneyle kavga edip, evinizin yaklaşık 200 km ötesinde annenizi yalınayak yolda beş parasız indirmek. annenizin peşinden koşan sizi de yalnız bırakarak basıp gitmek. sonuç: yalınayak ve beş parasız anne ve sizin kırmızı bir murat 124' e otostop çekip, orospu çocuğu muamelesi görerek bir şekilde eve dönmeniz. (bkz: bunu yapan insan olamaz) ben birilerinin hayal meyal hatırladığı sözde bir orospu çocuğuyum. evet.
hikayenin sonlarını merak edenler için, ellerimle boşandırdım, olay anne tarafından unutulamıyor, baba hatırlamıyor.
edit: kötüleyen onlarca arkadaş rica ediyorum mesaj atın. cevaplamaya hazırım.
evin nüfusunu arttırması.
küçük bebeğini terk etmesi.
içki içip evdeki eşini ve çocuklarını dövmesi. *
eve kuma getirmesi.
eşinden ayrıldıktan sonra çocuğunu arayıp sormaması, ilgilenmemesi. yıllar sonra da ortaya çıkıp ben senin babanım, seni seviyorum demesi.*
daha 5 aylık bebekken babanızın annenizle beraber istanbulun karlı gecelerinden birinde ortaköyde sizi sokağa atması annenizin çok grurlu bir kadın olduğu için kimsenin evine sığınmaması sokak lambasının altında saatlerce titremesi sonra dışarda unutulmuş it gibi eve alması.
15 yaşınızdayken annenizle olan bir tartışmasında babanızın hıncını sizden çıkarmak için olaylardan habersiz salonda tv izleyen sizi yerinden kaldırıp öldüresiye dövmesi en son aldığınız yumruk darbesiyle şoka girmiş olmanız.
10 yaşınızda iken ödevinizi geç saate bıraktığınız için korkup yorganın altına saklanan sizi defalarca yumruklaması dudağınızın dişinize geçmesi.
en aşşağılayıcı hakaretleri küfürleri utanmadan size söylemesi.
annenizi alt komşunuzla aldatması hemde kardeşinizi doğurduğu gece.
kardeşinizi gözününzün önünde demirle dövmesi. * * *
belli bir şey değildir. insanoğlunun yapabileceği kötülüklerin sınırı hayal dahi edilemez.
arabanın yedek anahtarını verip(ilk haves kocaman bi anahtarlık alınmıştır araba babada olsada yedek anahtar hep çantadadır), baston kilit takması, anahtarını yastığının altında saklaması.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
edit:*
annenizle tartışıp evin yaklaşık 47.350 km ilerisinde, kutuplarda, anneyi zeplinden yalınayak, kel kafa, şişman göbek şekilde atması.
arkasından giden balık adamı yani sizi de zıpkınla vurması.
söyleyin bana şerefsizlik değildir de nedir?
kendi ellerimle parçaladım pederi, balinalara yem yaptım.
acımayın bana lütfen.
hayatının geri kalan kısmında ibne olarak yaşamak istemesidir.
size sormadan,danışmadan sizi dünyaya getirmek.
bir babanın kendi öz kızına tecavüz edip hamile bırakması ve doğan çocuğu da öldürmesi... birkaç ay önce gazetede okuyup inanamadığım olaydır. tecavüzün hiçbir türlüsü kabul edilemez ama böylesini de insanın aklı almıyor.
kumar oynamasıdır.
sanki tüm babalar şerefsizmiş gibi bir ortam oluşturulmaya çalışılıyormuş hissi veren laf salatası.
çocuk annesi ile birlikte eve gelmiştir. eve girdiklerinde yatak odasından acayip sesler gelmektedir. çocuğumuz uyanıktır ya babam eve kadın getirmiş yatak odasında çatır, çatır .ikiyor diye düşünmektedir. anneyi hemen gönderir komşulara ve babasını kıskıvrak yakalamak ister eve getirdiği kadınla sevişirken. odaya hızlı adımlarla gitmeye başlar ve hemen kapıyı açar ve donar kalır. oda da başka bir adam var ve altında birisi daha olduğunu fark eder. kim olduğuna bakmak ister ve sonunda görür altta olan babasıdır.
anası sorar sonra ''oğlum baban beni aldatıyor değil mi?''çocuk cevap verir ''anne babamın üstünde bir adam gördüm'' der...
evinin,çocuklarının rızkını onlardan esirgeyen,eşini döven ve sonunda yere çakılan babadır.
ensesttir hic suphesiz.
şerefiyle oynayıp, şerefini ayaklar altına almasıdır.
raki masasindayken rakidan önce mezeyi götürmek.*
(bkz: bir şerefsizin yapabileceği en büyük babalık) * *
evladına goz koyabilmektir sanırım. şerefsizler yatacak yeriniz yok.
(bkz: anthony cooper)
oğlunun sevgilisine asılması, daha kötüsü onu tavlaması, daha da kötüsü yatağa atması, en kötüsü oğlunun bunu görmesi...
daha şerefsizce birşey olamaz herhalde.

(bkz: ensest ilişki)

edit: kötüleyenler ensestci mi? merak ettim.