bugün

Daha dun cok samimisinizdir ama bir anda sanki bir yabanciymissiniz gibi davranmaya baslar. Kızlar kötüdür.
Günümüzde yaygın olan kızdır. Yaptığı şey yanlıştır. Gözümde iki kuruş değeri yoktur.
ona yakınlaşmaya başladığınız kızdır. Bu güne kadar bana çok yakın olan, peşimden koşan hangi kıza yakınlaştıysam, başlarda çok zevk aldım, sonrasında ise onu kaybettim. Sohbetimizde eski tat ve heyecan kalmadı ama üstünede pek düşünmeye gerek yok. Dünya kurulduğundan beri milyarlarca insan dünyaya geldi ve göçüp gitti. Hepsi de üç aşağı beş yukarı karşı cinsle ilgili aynı sorunları yaşadı ve aynı soruları sordu kendine. Her biri bir cevap bulduğunu zannetti kendince. insan ilişkilerinde mutlak bir cevap yok gencolar. Eğer olsaydı bulunduğu zannedilen o cevapları hayatımızda tatbik eder ve bu kadar bunalmazdık. Her insan farklı bir dünya ve her olası ilişkiniz dünya üzerindeki farklı bir çiftli demek. Sadece yaşayın gitsin.
Genel kanının aksine, karşıdakinin hareketleri doğrultusunda "ben nasıl bir şeyin içine düştüm?" diye sorgulamaya başlayan bir kız da olabilir.
Kaltaktır. isin kötüsü böyle olmayan kız yok.