bugün

okan bayülgenin seslendirdiği cocacola light reklamı ana teması.alternatiflerini üretmek mümkündür.

msn den önce sözlüğü açanlar için bi alkış istiyorum.
bizim burda rahatça yaşamamızı sağlayan, sınırlarımızı koruyan tüm askerlerimiz için ayakta bi alkis istiyorum.
bi alkıs istiyorum diyip kendini gaza getirmeye çabalayan halk önünde baskılardan ve ezik duygularından kurrtulmak için yapılan genelde halkında her zaman desteklediği bir oluşumdur.
coca cola'nın son yıllardaki en başarılı reklamının sloganı. hepimizin içinden geçen duygulara alkış yollamasıyla beğeni topladı.
ünlüleri konuk eden programların vazgeçilmez cümlesi. * * * *
beni hayrete düşüren olaylar karşısında yuh bu kadar da olmaz artık dediğimde okan bayülgenin sesiyle kulaklarımda çınlayan cümle ' büyük bi alkış istiyorum'
her gün peçeteye yada gazeteye sıkıştırıp çöpe attığımız milyonlarca çocugumuz için alkış istiyorum...
Abdullah öcalana şerefsiz it gibi yakıştırmalarda bulunduğum için hakaret içerikli entry girmekten yazımı silen moderasyona bir alkış istiyorum.Ayrıca o entryi eksi oylayan öcalan ve ahmet kaya yandaşlarında en derin en içten sevgimle sülale boyu alkış yolluyorum.

(bkz: öcalana beyefendi demek)

(bkz: hakaret değil gerçek)

(bkz: yuh artık sözlük modları)
(bkz: uludag sözlük te sıkça yapılan dil yanlışları)
yaprak testten hocanın gözü önünde uçak yapan öğrenci için büyük bir alkış istiyorum.
alkışlar bizim icin.
biz aşkın tanrısal gölgelerini gülümseyis niyetine taşıyıp, kahkahalara boğduk ateşi.
boğuldukca harlandık zincirlerimize.
bu, zirvenin unutulmuşluğuna aksedip kırılmaktır.
alkışlar lutfen, bizim icin.
(bkz: itiraf com)
alkışı hak edip etmediğini önemsemeyen,insanları kukla gibi gören zihniyetin egosundan fışkıran cümle.pek emrivaki,pek rahatsız edici olmasına rağmen kuzu gibi alkışlayanlardan olmaktan utanç duyuyorum.şimdi tam bu anda karar verdim alkışlamayacağım.
(bkz: asi gençlik)
yaptığı güzelliğin karşılığı olan beklentidir. her güzel iş yapan alkışlanmayı bekler.
ihtiyar olmalarına rağmen hala aşkım diyen teyzelere, trafikte tam küfür edecekken yüzüne gülümseyerek pardon diyen insanlara, yaptığı işi en iyi şekilde yapmaya çalışan insanlara bir alkış isityorum.
yayın akışı esnasında kuracak cümle bulamayan sunucunun vakit kazanmak, kuracağı cümleyi düşünmek amaçlı kurulan cümledir.

(bkz: salağa yatmak)

(bkz: imdat çekici)
(#10902243) yazarın entry i uzatmak için entryi uzatmasına bir alkış istiyorum.*
acunun sürekli istediği şeydir.