bugün

Soğuk havalarda ısınmak için alkol almak son derece tehlikelidir. Yüzeysel damarlarda genişlemeye yol açan alkol bir süre kendinizi ısınmış gibi hissetmenize yol açarken, vücudun ısı kaybını kolaylaştırır. Bu da donmayı çabuklaştırır..
(bkz: Ahmet Ertegün)

1923 yılı istanbul doğumlu, Atlantic Records un kurucusu olan ve The Rolling Stones, Led Zeppelin başta olmak üzere daha birçok grupları ve sanatçıları müzik dünyasına kazandıran kişidir.

Hayatı Başarılarla doludur.

- Amerikan Türk işadamları Derneği başkanlığı yapmıştır.
- New York Cosmos takımını 1971'de kurarak futbolu ABD'ye sokmuştur.
- Üsküdara Giderken'i Amerikan müziğine kazandırdı.
- Mevlevi müziğini tanıtımını yapmıştır.
- Münir Erteğün Tarih Araştırma Vakfı'nı kurmuştur.

3 farklı alanda Grammy Ödülünü kazanmış, 2006 yılında “icon” adı verilen Onur Ödülü’ne layık görülmüştür.

Ödülü alırken şu sözleri sarf etmiştir;

"Bana bu imkânı tanıyan Amerika'ya ve sevgili öz vatanım Türkiye'ye teşekkür ederim."

2006 yılı ekim ayında Rolling Stones konserinde, düşüp başını yere vurması yaşamını sonlandıracak olay olmuştur.
cenazesi büyük dedesinin de Şeyh'i olduğu Özbekler Tekkesine defnedilmiştir.
haksız yere yapılan çaylaklıklar can sıkar. *
zürafa balıkları ses çıkaramaz. gerçi zürafalar da ses çıkaramaz.
Yemez burda.
ısı transferi 3 yolla yapılmaktadır.

-conduction
-convection
-radiation.
Bir MethMen in penisi 20.36 cm dir ve nadiren çiftleşir, çoğunlukla kendleriyle uğraşırlar ve egoları çok yüksektir.
osmanlıca eski türkçedir. osmanlıca kelimesini biz türetmişiz. osmanlı zamanında türkçe kullanılırdı. atamıza söven, arapça alfabesi diyen cahiller bitin artık okuyun bunu.
somalide soyadı yoktur. nüfus cüzdanındaki birinci ad kendilerinin, ikinci ad babalarının ve üçüncü ad dedelerinin ismidir. bir adamın kimliğinde isim ve soyisim diye iki ayrı bölüm değil sadece tek hane vardır. örneğin adı hasan ali ebubakar olarak girilmiş bir kişinin gerçek adı hasan, babasının adı ali, dedesinin adı ebubakar demektir.
Fenerbahçe dünyanın en büyük spor kulübüdür. Evet.
saygılar..

seviyeyi yükseltmeyin efenim teessüf ederim..
seks sırasında isim söylemek ilginç bi haz verir.
.45 kalibrelik fişekler, .38 lik ve .22 lik fiseklerden daha pahalıdır.
tıpta latince kullanılmasının sebebi, latince'nin ölü bir dil olmasıdır, böylece değişmez ve tıp literatürü bütün nesiller için anlaşılabilir olur.
zaman, hayat ve sağlık sahip olduğumuz en değerli varlığımızdır.
hayata dahil olalım, dahil olmak isteyen herkese destek olalım.

http://www.gormezdengelmeyelim.com/
yumurtanın sarısıyla beyazını bir plastik şişe aracılığıyla ayralım hadi.dünyanın en kolay işiymiş gibi görünüyor.
görsel
Erkeklerde de meme bulunmaktadır...
En cok oy alan bilgiler genellikle en hosa giden bilgilerdir.
Bir suaygırı nın ( hipopatan ) ağız açıklığı 10 yaşında bir erkek çocuğu boyundadır. 135 cm.
uludağ sözlük'e internet vasıtasıyla girilir.
Burada bilginin içeriğide değişmiş.
Bilge içerik melisa içerik bira içerik içerik biz sen getir.
Ne saçmalıyorum lan ben. Ulan sözlük ben anadolu sağlık mezunuyum ne hale getirdin beni.
Lockheed martin savunma ve havacılık alanında dünyanın en büyük şirketidir.
samanyolu galaksisinde 100-400 milyar arası yıldız vardır. Bunlardan bir tanesinin ismi güneştir.

gözlemlenebilir evrende 200 milyar civarı galaksi vardır. Bunlardan bir tanesinin ismi samanyoludur.

samanyolu galaksisine en yakın galaksi andromeda'dır.

andromeda, saniyede 100-140 kilometre hızla samanyolu galaksisine yaklaşmaktadır. yaklaşık 4 milyar yıl sonra 2 galaksi birleşecektir. ancak düşünülenin aksine bu olay esnasında galaksiler yok olmayacaktır.

Zira yıldızların arasındaki dev mesafeler* sayesinde bu olay esnasında 2 yıldızın birbiriyle çarpışma ihtimali çok düşüktür. Örnek ile açıklamak gerekirse sevgili güneşimizin, kendisine en yakın yıldız olan Proxima Centauri ile arasındaki uzaklık 4,2 ışık yılıdır.
okuyan olsaydı girerdim elbette.