bugün

önümüzdeki günlerde mümkün olduğunca katılmaya çalışacağım kampanya.
katılım gösterilmesi gereken kampanyadır.

nick: system error
uzmanlık alanı: sikiş, sokuş, koyma, geçirme, am, göt, meme..
tecrübe: hayat boyu.
bilgi entry: g noktası için beli hafif bükmek gerekir.
katılmayanın silik yapılması gereken güzel kampanya.
Seviye yükseltmek babında birazdan katılacağım kumpanyadır.
Her boktan azıcık azıcık.

Ekmek konusunda doktora...
Destek verilen kampanya. Arkadan destekliyorum 2 ye al yokuş aşağı vurduruyoruz sözlüğü.
''neden olmasın'' kampanyasıdır.

kendine soru sormayı gerektirir.
başarısızlıkla sonuçlanacak kampanyadır.

Tek başıma silker atarım amk.
bir sürü bilgi dolu içerik girmeme rağmen katılmadığım olaydır. troll forever bu hafta.

yazdığın 500 entry'inle ayar çekmeye kalkıyorsun...

(bkz: sen bilirkişi misin sen uzman mısın sen kimsin lan)

http://inciswf.com/1298717011.swf
(bkz: kardeş nereye yazıyoduk)
Bir köy muhtarsız olmaz, bir iğne ustasız olmaz, sahipsiz olamaz, bir harf kâtipsiz olamaz; biliyorsun.

Nasıl oluyor ki, nihayet derecede muntazam şu memleket hâkimsiz olur.
(bkz: kadın memesinin çok hoppidik bir organ olması)

ben üzerime düşeni yaptım. aynı hassasiyeti sizlerden de bekliyorum. bilgiler paylaştıkça, memeler sallandıkça çoğalır. evet.
su h2o dur.

bu kadar bilgi paylaşımı karnımı acıktırdı ben bişeyler yeyip geliyorum.
Filler zıplamayan tek memelilerdir. benden bu kadar. *
dünyanın en hızlı koşan hayvanı çitadır. paylaşmak isteyince oluyor. evet.
Kızlarınki içe doğru, erkeklerinki dışa doğrudur. Off çok yoruldum biraz yatıcam.
gaza geldim buyrun; insan uzun süre bir böbrek ve bir akciğerle, midesiz, dalaksız yaşayabilir, ama karaciğersiz bir dakika bile yaşayamaz.
uludağ sözlük'teki müthiş bilgi açlığını, paylaşma isteğini ortaya koyan kampanya. demek ki herkes bilgiye aç, goygoydan bıkmış. ağlıyorum şu an sevinçten. yapma volkan. oyuncu değiştirme hakkımız da kalmadı. evet.
alüminyum doğada nabit halde bulunmaz. 19. yy başında bayer prosesi sayesinde kostik soda kullanılarak alunit içeriğinde bulunan oksijen indirgenerek ilk defa alüminyum elde edilmiştir.

doğada bulunan ve en yaygın olan alüminyum cevheri boksittir. derinlik sıralamasına göre, jipsit ve diaspor diğer alüminyum kaynağı minerallerdir.
Yıllardır başlatılamamış kampanyadır. Boşuna uğraşmayın bence. Yazın gitsin.
dünya üzerinde en fazla doğal boğaza sahip tek ülke türkiye'dir.
anayasa mahkemesi başkanı zühtü arslan'dır.aklınızın bir köşesinde bulunsun belki lazım olur.
Girmeyin gerek yok bilgi içerikli entry girip ondan sonra doğruları söylediğiniz de çaylak oluyorsunuz. Ne kadar trolluk o kadar yüksek karma.
4 mevsim vardır;ilkbahar, yaz, sonbahar, kış.

bu kadar bilgi yeter heralde.

(bkz: kapaq)
desteklediğim kampanya.