bugün

senin balık olma ihtimalin yok, fake doğum haftan kutlu olsun.
zaman zaman şamatayı abarttığı gerçeğini eleştirdiğim yazardı. sonrasında hakkımda alaycı ve şamataya devam eden entrylerine devam etti. o şamatada ölçüyü kaçırdı ama ben suçlu oldum. ne diyeceğimi bilemiyorum.
neyse... iyi yazmalar dilerim.
Tavuklu pilavı çok ihmal eden yazar.
açık eksi oylaması hakkındaki fikrimi değiştirmeyen, üzmüş yazar. uzaklarda ama mutlulukla yazsın her zaman. kırgınım.
50 yaşında adamsın 20 senedir silip geri geliyorsun ne tür bi ruh hastasısın anlamadım.
icardi vs vik vik.
kendi halinde takılan, düzgün bir yazardır.
sözlüğün bir tanesi, en yakışıklısı...
Severiz.
Yaaa canım kardeşlerim nasıl da beni korumuşlar. Hepinize dondurmalı irmik helvası yapacağım. ioçk hariç.
Hakkında 1010 entry girilince atomu parçalamış sandım. Meğerse dondurmalı irmik helvası yapıp yolluyormuş. Adres verem mi aslanım ?
Hala yaşıyor olduğunu görmek üzdü..
çok kral adam gerçekten, çok severim kendisini...
Benim için çok kıymetlidir kendisi.
Mis gibi bir insan.
Asil bir insan.
Boş ver bikbikcim. Taklitler aslını yaşatır mıydı yüceltir miydi neydi. ikisi birden.
Bu geppetto ustanın pinokyosu seni taklit eder ancak.
Hayır sen benim için daha kıymetlisin.
Bak sen götü bokluya ya.
Menuet e dedim bik bik yanlış anlama..
Çok konuşma. Kızı bırak bikbikcim sen geç şöyle arkama inanma bu yalancıya.
Şamatada ölçüyü tuttursa iyi yazar aslında.
Sana mı soracağım deve?
https://m.uludagsozluk.com/e/46943503/

Oha ibretlik hikaye paylaşmış.

Lan bir de get *
Oruç oruç beyninde şeytanlar sevişiyor galiba bu ne lan puhaha.
Bilgi içerikli bilgi paylaştım Allah’ın besmelesizleri. Bişeyi de beğenin be.

https://fetvakurulu.com/F...sel-olarak-ortak-olur-mu/
bir keresinde '' ben kaçıyorum '' minvaline şaka amaçlı '' git '' şarkısını göndermeme gereksiz fazla tepki göstermiş, şamatada ölçüyü kaçırması eleştirimi de bana alaycı bir yaklaşım göstererek reddetmesi eski sempatimi kaybetmeme sebep olmuş yazardı. eskiden severdim artık çok fazla sevmiyorum. neyse ben kimim ki birini sevip sevmemem önemli olsun ? nasıl olsa espritüel adamdır, çok seveni vardır hep zaten.
saygılarımı sunarım.