bugün

söylendiğinde, iddia edildiğinde insanda dalga geçme, siktir çekme hissi uyandıran sözlerdir...
aşkı memnudaki "taklım nihal" in 'sanki bana mutluluk yasak' demesi.
(bkz: akp ye oy vermeyen şerefsizdir) buna aslında katmerli siktir çekmek lazım.
hoşlandığınız kişiye duygularınız açarsınız ve ''ben seni arkadaş olarak görüyorum.'' sözünden sonra diyesi gelir insanın.
(bkz: rüştü kalesini terk etti)
(bkz: sorun sende değil bende)
(bkz: artık beni sevmiyor musun)
* "umarım arkadaş kalabiliriz."
hepimizin hayatında vardır halbuki,toplu taşıma araçlarında sık rastlanır. yakınınızda oturan adamın salak sandığı arkadaşına sıktığı palavralar ve birbiriyle çelişen sözleri duymanız ve ses çıkmasın diye kıçınızla siktir çekmeniz...

- işde patron geldi odaya, baktım bütün müdürler ayakta, dedim patrona a.nakoyim kapıyı çelmedan niye giriyon içeri. utandı garibim çıktı dşarı kapıyı çaldı da girdi.

- baktım önümde bi köpek, köpek değil ayı mübarek,tuttu manitaya havladı, çektim glock tapancayı bi koydım, köpek ölmüyı...

- dün akşam aradı , gel dedi yanlızım, havuza girelim. bende suyu pek sevmem süt banyosunu hazırla dedim. sonra olur dedi, yarım saat sonra aradı, hadi kuduruyorum nerdesin diye...

-boğazın ortasında çevirme varmış. cebimde de 15 kilo esrar var, ne yapsam ne yapsam; atladım boğaza, çok dibe daldım kendimi karadenizde buldum, romanya'ya geçmişim
(bkz: cool adam)

bi siktir git.

not: cool adam'ı severim. canımsın.
(bkz: utancından türk olduğunu gizleyen insan)
(bkz: reklamın gelirini haitiye göndereceğiz)
-çok akıllısın..
-biliyorum.

(bkz: bsg)
+sevgilim evlendiğimizde herşey çok güzel olacak
-bi siktir git.
+ kanka ajdar'ın şarkıları çok güzel.
- lan bi siktir. kulağına verdiğim.
(bkz: bak gidersem dönmem)
(bkz: sence ben güzel miyim)
(bkz: herkesin tuttuğu kendine)
- uludağ sözlükte kızlar teklif ediyormuş(!)

+ bsg
(bkz: guiza 10 kişiyi çalımlayıp 30 metreden gol atmış)
ergen kız kardeşiyle aynı odada yatabilen abi başlığını ilk okuduğumda aklımdan geçendir.yeminle valla.
futbolla ilgili her türlü holigan yorum.
"paran yoksa kadınların gözünde bir hiçsin" siktir git.
(bkz: atatürk ü mü kurtarırsın hz muhammed i mi)
-bu tablo, diyalektik materyalizmin tarihsel gelişim süreci içerisinde realist ve sürrealist akımlarla karşılaşması ve skolastik düşünceden etkilenmesi sonucunda avangard kültür döngüsü içinde verdiği tepkinin pozitivistik bir ürünüdür.

-ya bi siktir git ya.