bugün

tarihinin en kötü sezonunu geçiren, üstelik türkiye'deki maça önemli oyuncularını getirmeyen (bir sonraki oynadıkları man city maçında gol atıp maç kazandıran henderson ve coutinho bile bu maçta yoktu) bir liverpool'u bile ancak penaltılarla yenebilen beşiktaş takımının taraftarlarının artık iyice bir taraflarının kalkmış olmasıdır.

öyle sağda solda rastlıyorum da bunlara, hepsi club brugge'a 3 atarız 5 atarız, biz liverpool'u elemiş takımız diye geçiniyorlar..

artık kendi küçük dünyana dön bejekeli.... çok değil yarın * nasıl bir takım olduğunuzu anlayacaksın..

edit: eksilemen bir şeyi değiştirmeyecek..
mesela nerelerinin kalktığına açıklama getirilmesi gereken iddia.
deminden beri aynada kendimi inceliyorum inceliyorum ama bulamadım dünden daha kalkık herhangi bir yer.
o kalkan kısmın dikkat edilmezse bir yere batabileceği durumdur,

gülüm Liverpool maçından önce senin gibi öten bir çok oğlan çocuğu maçtan sonra heder oldular, boş ver zorlama, bizimde bir sınırımız var her kaşınana koy koy nereye kadar.
haftaya fener maçından sonra aynı ivmeyle inecek kısımlar için kullanılan söz.
sayemizde avrupa maçı izliyorsunuz bir de bu taraftan bak olaya genç.yarın yenerse beşiktaş kalkan tarafların sana neler yapabileceğini bir düşün istersen
Doğru bir tespittir efenim. Öyle çok yükseklerden uçmaya gerek yok biraz mütevazi olursa takım taraftarları böyle bir sorun gündeme gelmez.
Beşiktaş yarın mağlup değil, ancak kazanan taraf olur onuda söyleyim.

Not: beşiktaşlıyım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar