bugün

Koyduk mu?

Not: gs.
görsel

lyon'un geçirdiği takım..
son 2,5 saatte ömrümden ömür gütürdü. yenilsekte iyi maçtı. valla bravo bize
pusuya yatan oçlar çıkageldiğine göre doğru yolda olan takımım. avrupada türkiye'yi temsil eden son takım idi buraya kadar geldik kupanın 2. favorisine penaltılarda elendik canınız sağolsun.
bir fenerbahçeli olarak 2 buçuk saatlik mücadelesinde bizi dünyadan kopardığı için teşekkürü borç bildiğim takım.
görsel
Fanatik bir fenerbahçeli olarak son dakikasına kadar nefesimi tutarak izlediğim takım. Kesinlikle beşiktaş'ın hakkıydı.
daha önce girdiğim entrydeki gibi yeri gelince asıp kesme mevzusunda vatansever olanların ülkemi başka kulvarlarda Öcalan kesilmesinr ve ayrıca ben vatanseverim oww türkler kurt kapanı hilal taktiği teşkilatçı ulus demesine gülüyorum Türkiye Cumhuriyetinin herhangi bir takımını herhangi bir art niyet göstermeden başka uluslara karşı desteklenmesi gerektiğine inanıyorum kısaca sadece klavye aktivisti olmak cool olmak veya insanları manipüle etmek için vatan haini oruspu çocuğu olmaya karşıyım.
N.k.o.l.v.a.s.
gönül isterdi ki kupayı da alsın ama olmadı nasip değilmiş bir galatasaraylı olarak aklı başında bjk taraftarına geçmiş olsun diyorum...
Beşiktaş Bey diyeceksiniz.
Yönetimi, hocamızı, tüm futbolcularımızı ve stada gelerek 2.5 saat gırtlak patlatıp destek veren büyük Beşiktaş taraftarını tebrik ediyorum.
Hepinize helal olsun.

Beşiktaş başlığına gecenin yarısında korkudan sinirleri boşalmış iti köpeği sizin büyüklüğünüz getiriyor.

Beşiktaş seninle gurur duyuyorum.
Hiç bir beşiktaşlıda üzülmesin, geçti gitti.
Her işte bir hayır vardır diyelim.

Yarın güneş daha güzel parlayacak.
Biz gönül vereniz çok iyi bir mücadeleydi. Her zaman seninleyiz kartalım.
uefa'da elenip lige dönmesi biraz iyi oldu. kadromuz dar arkadaşlar, türkiye kupası olsa ikinci kulvar kaldırır ama avrupa'daki her maç zor. bu sene avrupa'dan şahane para kaldırdık hatta yılın ilk çeyreğini kar ile kapatan tek takımız. lige odaklanalım.
bu sene avrupa'da 12 maç oynayan ve sadece 2 kez mağlup olan takım. 5 beraberlik 5'te galibiyetimiz var. gayet iyi bence.

seneye ffp kalkacağı için transfer konusunda daha derli toplu olacağız.
4 yıl bir orospunun peşinden koştum. çok acı çektim. 34 yıldır senin peşinden koşuyorum. bir kere yüzümüzü güldürdün ya, yaşattığın her üzüntünün her saniyesine değer kara sevdam.
en büyük sorunu rakiplerinin ezik taraftarları bence. script hiç şaşmıyor.
beşiktaş avrupa'da hatrı sayılı x takımıyla eşleşir:
-x size bi boru döşesin de görün. x ananızı sikecek
x fark atar
-siz ne sanıyorsunuz kendinizi. öyle alırlar havanızı
x tek farkla kazanır
- şans yanınızdaydı. rövanşta ananızı sikerler
x kaybeder
x, eskisi kadar iyi değil.
yedeklerini zar zor yendiniz
biz reali 3-2 yenmiştik

ne bileyim bakıyorum fabri hata yapıyor adam muslera'nın çalım videosunu paylaşıyor. şu an twitter'a girseniz tafarel'in tt ye girmesiyle övünen gsli var. şaka gibi amk. kardeş mesele real'i 3-2 yenmekse adamların iki maçta size 10 gol attığını konuşalım. mesele liverpool'dan 8 yemekse ilk maçta adamları yendiğimizi ve geçen sene elediğimizi konuşalım. ama sizin konuşacağınız şey belli. bozom oofo kopomoz vor. he, var amk dalyarağı. aferin sana. şimdi son resmi maçında başakşehir'den 4 yediğini unutup 17 sene öncesiyle avut o küçük beynini.
(bkz: kuş öldü beybi)
bir gün uefa kupasını alırsa bunu o sene içinde kutlayıp bırakacak takımdır. ha, belki asla alamayacak ama alırsa olacağı bu. mesela üçüncü yıldızı alırsak herkes bir forma alır heveslenip, hepsi bu. geçen sene yaşadığımız şampiyonluğu hatırlıyorum da ertesi gün ee noldu şimdi diye sordum kendime. izmir'de kutlaması yapılacaktı hatta kordon'da. bir heves oraya gittim yalandan iki meşale salladık ve dağıldık. bu yani. bakıyorum rakiplerimize biri, diğeri dördüncü yıldızı takamadı diye seviniyor. bu yani adamların seviyesi. ne bileyim allah kimseyi başakşehir'den 4 yiyip teselliyi beşiktaş başarısızlığında arayacak kadar aciz bırakmasın.
gururlan
Offff ne koydular be! Dedirten takım.
bakalım ligte nolacak.

başakşehir'in genel olarak kolay maçları kaldı, beşiktaş'ın ise daha zor maçları var.

mesela önümüzdeki hafta her iki takım da puan kaybetmez ve bir sonraki hafta başakşehir beşiktaş'ı yenerse fark 2 ye düşüyor.

ondan sonra beşiktaş'ın fenerbahçe, bursa ve osmanlı gibi zor maçları var.

yani beşiktaş'ın lig şampiyonluğu şuan için pek de garanti gözükmüyor.
gönüllerimizin şampiyonu, kara kartalım, cengaverim. bir galatasaraylıydım fakat artık beşiktaşlıyım. gönülleri fetheden bir taraftar kitlesi, takımı ve yöneticileri var. bulunmaz, ender bir takım.
Beşiktaş bir aşk hikayesi değildir.

Beşiktaş aşktır.

Gerisi hikayedir.
Bu arada irem dericinin rengini karart (baya karart ama) al sana demba ba.dün televizyonda gördüm dedirten olaydır.