bugün

yaşıtlarınız türkiye vergi rekortmeni oluyor sizler burada "o, bu, şu silik olsun" sidik yarışındasınız! ulan bir silkelenin kendinize gelin. ne istiyorsunuz birbirinizden? attırmayın kafamı gelirsem topunuzu keserim ha!
Yaşı küçük bir arkadaşımız sanirim, iyi yazmalari olsun.
Eski bir user.
Uzun zaman sonra sözlüğe girip de kendisinin entrylerini görmek mutlu etmiştir.
eğer ben huysuz doktor house isem o beni tüm götlüklerime rağmen bırakmamış olan dostum doktor wilson olmaktadır. benim gibi iyi niyetli olsa da huysuz ve öfkeli bir göte katlandığı için kendisine teşekkür ederim. ayrıca kendisiyle uğraşanların örnek alması gereken dupduru bir iyi niyeti var. rahat bırakın adamı !
(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)
sınavlarına odaklanmak için izin almış olan çalışkan bir yazar. ben de haftaya ders çalışırım.
Google maps gibim, navigasyon gibim.
Eskiden kervanları rehberler götürürmüş gideceği yere; kervanlar zamanında yaşasaydı kesin rehber olurdu bu yazarkadaş.
(bkz: müptezel)

acilen bakırköy ruh ve sinir hastalıklarına yatırılması gerekli. ailesi umarım daha fazla göz ardı etmez bu arkadaşı.

çok kötü durumu.
iETT şöförü olduğundan şüpheleniyorum artık.
yollarda kendine dikkat et, üşütme. her ne kadar "yok" deselerde salgın var arkadaş. hasta olup bizleri yollardan mahrum bırakma.
sözlüğe verdiği katkı ve karakterli duruşuyla takdiri hak eden değerli kanka yazar. ayrıca türkiye' nin en büyük spor kulübü olan galatasaray' ın sevdalısıdır.
görsel
açık sözlü ama sanırım benim gibi hassas kalpli bir yazar. bazı şeyleri çok seviyor, bazı şeyleri ise hiç sevmiyor. bir de biraz aceleci mizacı var bence ama ortak noktamız da var. ablam da mesela tez canlı ama ben sadece acelem varsa aceleci oluyorum yoksa aceleci değilim.
bratislava' da sarışın ve genç kadınları hedef alan bir seri katilin profilini oluşturmak üzere şu an uçağa binmekte olan kanka yazar. yakalamadan gelme !
Şöyle canlanıyor kafamda.
görsel
Birde şöyle canlanıyor kafamda malum yazar.
görsel
tam bir sosyopat. birden çok siteye eş zamanlı, aynı boktan entryleri sabahtan akşama kadar eş zamanlı olarak kopyala-yapıştır yapıp duruyor.

nasıl bir ruh hastası olduğunu anlatmaya kelimeler yetmez.

üçü bir arada nescafe hazırlayıp anın fotoğrafı diye paylaşıyor amk delisi. şunu insan yerine koyup evde besleyen ailesine yazık gerçekten.

her kim bu sözlükten, bu spastiği başımıza musallat ettiyse ffdsfsfs
Hay ağzına sağlık.

Senin Şehirlerarası otobüste topkek yediğinden bize ne amk.

Bir de çok önemli konuymuş gibi 3-5 güne bir yazıyor.
ben yokken baya 36 bin kadar entry kasmış be vay anasını.

selam olsun nanaya!
Bunun dizisi vardı. eğlenceli jeneriği hâlâ aklımda. Dizinin jeneriğini, hayat dolu bir insan olduğu sesinden belli olan, ve cinayete kurban giden rahmetli değer deniz seslendirmiştir.
(bkz: #46907326)

ulan ne güldüm şuna ya.

ama adam haklı.
Kimdir necidir olduğu belli olmayan birinin saldırıp üzerinden iyi prim yaptığı, sözlüğe faydalı yazar.
Yahu bırakın istediğini yapsın. Kimseyi rahatsız etmeden, üstelik sözlüğe katkı yaparak uğraşıyor adam, kime ne zararı var ? Hem size ne ? Kendi zamanı, kendi isteği değil mi ? Biz sizin yaptıklarınıza karışıyor muyuz ?
Bu diğer yazarların ne düşüneceğini önemsemeden ayar verme obsesyonu çok sıkıp yormaya başladı artık. Rahat verin de huzur içinde yazalım. Yetti be.
epey seveni olduğunu düşündüğüm yazar. herkes sevgisini kusmuş.
az önceki sorusuna cevabım '' hayır bilmiyorum ama bu onun gıcık olduğu gerçeğini değiştirmiyor '' olan kanka yazar.
travesti.

egh.