bugün

kazığın padişahıdır, kralıdır. o nasıl tişört abicim öyle ki 575 lira. atlete benziyor lan tişört. pazarda görsem 5 liraya yemin ediyorum almam. o derece sıradan bi tişört yani. 575 liraya bi aile yaşamaya çalışıyor lan. sinirlendim bak şimdi. normal tişört işte ne yani ne?

işte o tişört; http://www.beymen.com/Mar...Margiela-TSHIRT_7589.html

not: başlarım lan onun özel seriliğine. onun her tarafı özel olsa ne olur. normal tişört işte.

edit: o tişörtün kardeşi de budur. aynı adam tasarlamış. vay be ne kadar zor bunu tasarlamak. vay be! neyse ben bir şey demiyorum bu ikinci tişört hakkında.

http://www.beymen.com/Mar...Margiela-TSHIRT_4607.html

zöge: tişörtler indirime girmiş ve hatta tükendi ibaresi var. kapış kapış satıldı herhalde ya da 2 tane satıp tükendi yazdılar.
Avangart "Antwerp Altılısı"nın 7. üyesi olarak kabul edilen Belçikalı tasarımcı Martin Margiela'nın kurduğu marka, asimetrik tasarımları ve yaratıcı materyalleriyle modaya farklı bir soluk katmaya devam ediyor. Maison Martin Margiela tişörtünüzü paçalarını kıvırdığınız koyu yıkamalı jeanler ve püsküllü deri loaferlarla deneyebilirsiniz.

tasarımıyla modaya farklı bir soluk katıyormuş, ee bu tasarım denen tişörtün aynısı lcw'de var.
çokta pahalı olmayan tişörttür.

martin margiela gibi bir moda tasarımcısının yaptığı her şey efsanedir.
evet belki tişörte o kadar para vermeyecek adam çoktur ama verecek olanda çoktur.

alınmayacak mal değil.
isterse karl lagerfeld tasarlasın gene de 575 lira verip almayacağım tişörttür.

"martin margiela şahane moda tasarımcısı ayy ayyy adam tasarlıyor yeaa". martin margiela kim sanki amk, ne faydası oldu dünyaya? hani bakıyorum tasarıma da birşey yok. bildiğin düz beyaz tişört, bunu aldın sokakta yürüsen ne havan olacak? bir moda tasarımcısının kıyafetini havam olsun diye almıyorum diyene götümle gülerim ben. "martin margiela tişörtü canım yeaa, 575 lira yaaani hiçbişey benim için" derseniz adamın birine, size gıptayla değil alayla bakar.

aynısını 10 tl'ya bilemedin 20 hadi çok kaliteli istedin 50 tl'ya bulacağınız tişörttür bu efendim. kim ne derse desin bir tişörte 575 tl bayılmak enayiliktir bence, tersini düşünenler de kusura bakmasın.
150 tl den fazla verilmeyecek tişört.
annelerin yer bezi yapacağıdır.
ağzına sıçılsa kimsenin gıkı çıkmayacak olan tişörttür.

buna 575 lira veren net enayidir , göz zevki yoktur , maldır.
modaya farklı bir soluk katmaya devam ediyor demiş açıklamada, her tarafı marka olsa ne olur a.q eder mi bi t-shirt 575 lira .

ürün detayı %100 pamuk yazıyor . 575 lira yazmışsınız 1-2 gr da altın katın da yazdığı fiyat etsin.
asıl sorgulanması gereken bez parçası değil, bunu alan almakta ısrar eden almadan duramayan insan kişisidir.
ucuzdur. yok cool adamlık yapmıyorum. sadece bu gözler aynı yerde 980 türk lirasına yarısından çoğu kağıt olan hasır şapka gördü. hem de 2008 yılında. varın gerisini siz düşünün. o hasır şapkaların yarısı kağıt lan. neredeyse bin tl. o yüzden düz bir tişört 575 tl olmuş çok mu?
isterse recep tayyip erdoğan tasarlasın yine almayacağım tişörttür ya da alamayacağım. her neyse konu o değil.

--spoiler--
Avangart "Antwerp Altılısı"nın 7. üyesi olarak kabul edilen Belçikalı tasarımcı Martin Margiela'nın kurduğu marka, asimetrik tasarımları ve yaratıcı materyalleriyle modaya farklı bir soluk katmaya devam ediyor. Maison Martin Margiela tişörtünüzü paçalarını kıvırdığınız koyu yıkamalı jeanler ve püsküllü deri loaferlarla deneyebilirsiniz.
--spoiler--

yarısını anlamadım ne dediğinin ama olsun bir atlete o kadar para verilmez lan. gider sosyete pazarından kamil abimin tasarladığı tişörtlerimi giyerim benim.

tekirdağ
nüfus: 700.000
rakım: buzlu olsun

daha da bir şey giymem.
Bunun çakmasını yapsan orjinelinden farkı olmaz dediĞim t-shirt.
o fiyatı yadırgayacaksın madem, ne bok yemeğe gittin beymen'e diye sorarlar adama.

tişört de olay yok, olay etikette panpa.
KDV'si düşündürüyordu beni. "Lan ya KDV'si dahil değilse?" diyordum kendi kendime. O zaman param yetmezdi işte. Yaklaşık bir sene boyunca, haftalık harçlıklarımdan yemeyip ayırdığım ve alma hayaliyle tutuştuğum bu ürüne KDV dahilmiş meğersem! Oley be! Çok iyi lan. Yehhuu! (bkz: bsg)
o kadar fakiriz ki artı özelliklerini göremiyoruz tişörtün, o skill yok yani.
fazla bok atmayın bence.
pazar pazarında 10 lira olan tişört. bu fiyata almayanı döverler lan.
illa parayı verip alacak olan vardır ama türkiye nüfusunun yüzde 80'inin almayacağı ya da alamayacağı tişört.
--spoiler--
--spoiler--

vur ki ölem.
pazardan 5 liraya alınabilecektir. *
Aynisini Pazardan alip beymene iade edilerek hayat kurtalabilecek tshirt.
vücudu farklı falan gösteriyodur lan heralde dedirtir. başka bi açıklaması yok az değilmiş...
kime göre 575 tl olduğunu merak ettiğim tişört. boyner'e göre 16 tl idi dün mesela.
%100 pamuk. budur. *
alınması halinde, giyilmeyip, vitrine konulacak thsirttür.

o parayla dolabımı dizerim ben.
giydikten sonra "hadi şimdi beni aya götür" denilebilecek tişörtün tanımıdır.