bugün

ben o fiyata evi komple döşedim üstüne de iki çeyrek arttı.
Icindeki cocuk da dahil mi?
futbolcu, şarkıcı, minibüsçü gibi kekolara satılan mallar.
Ben bunu alsam başına bir iş gelir diye giymezdim.
fiyatın yarısı marka için diğer yarısı da yapılan kumaşa ödeniyor. kullanışlı olması yada görüntü olarak güzel görünüp görünmemesi önemli değil yani. normal bir giysi olan üstüne de ünlü bir markanın logosunu koyun o markayla aynı fiyata satarsınız oysa kumaşı iyi olmayan bir giysi sadece logo var. yani marka sevenlere her türlü satılır bu tür şeyler. ayrıca alabilecek olanlara satıyorlar yani geliri epey bir yüksek olanlara geliri orta düzey yada onun üstünde olana değil daha üstündekine. bu normal bunu eleştirmeyin çünkü burda herkes kendinin aldığı hep yaptığı bir şeyi alamayan yapamayana da bu gözle bakıyor.
yavaş internetim sayesinde fotoğrafını bile yükleyemediğim yelektir...
görsel
%99 indirim yapılsa dahi almayacağım yelektir. fakirim olum ben.
şş çaktırmayın sepete ekledim.
Altından mı eğirmişler dedirten yelek.
çelik yelek?
insan derisindendir. gerçi benim derimi yüzsen totalde 20 bin tl etmez kıymetli bir insan derisi demekki.
Ben o yeleği alsam bile bakalım o yelek benim olmak isteyecek mi? okadar para ediyorsa önce onun fikrini sormak daha önemli bence.
sanayi değil, enayi fiyatlı mal, ürün, nesne.

Bu fiyata almak akıl işi değil.
19. 999 olsa bir miktar daha uygun olabilirdi.
20.150 tl. Hesaplamama göre 20 bin tl civarı eksiğim var. Devlet 15 bin ve üstü yeleklerden ötv alıyor diye biliyorum. Kdv ötv dahil mi, ayrıca pert kaydı var mı nerden bakabiliriz!? Belki ilk sahibi hızlıca yürürken öndeki yeleğe çarpı, değişen düğmesi falan vardır, nasıl güveneyim ben şimdi buna? Astar numarası falan varsa ben kontrol ettireyim, kazasızsa alırım.
40 bin lira da olsa sırf gösteriş için almak isteyen kekolar olacaktır.
Bunu alan aile geçindiremez.
görsel
15.000₺ye daha iyisi vardır.
hayatında yirmi bin lirayı bir arada görmeyenlerin zoruna gitmiştir..
Giyince neyi gösteriyor acaba. Hani ye kürküm ye diyeceğim de, bunun kürk olacak bir durumu da yok.
Ucretsiz kargo ile mustero memnuniyeti sagalayan firmanin urunudur. Su an 13 bin tlye indirimde.
Best kankamla aramızda söyle bir konuşma sağlayan yelektir.

görsel
Daha az önceye kadar 20 liraya satılıyor sandığım yelektir. Ben de diyorum millet bu kadar ucuz olduğuna şaşırdığı için mi bu kadar ilgi gösterdi.
40 bin liraya elbise gördüm ben beymen de. 20 bin nedir ki.

bu arada o elbise ya satıldı yada satılamadığı için iade edildi. geçenlerde baktım yerinde yoktu.