bugün

yüzde yüz ipektir.

https://www.beymen.com/p_kiton-yelek_177164_10115
polat alemdar'ın giydiği namı diğer gocuktur. bunun sayesinde healt infinity olur. ayrıca sınırsız mermi de sağlar.
(bkz: varsa bir dal alırım)
Her ürün, alıcı piyasasına paralel oranda üretilir. Bir başka deyişle bu bir arz talep meselesi.daha basite indirgemek gerekirse her malın bir alıcısı vardır.
Bu çocuğu da ısıtır mı? görsel
o paraya beymen den 0,00000327 hisse almak daha mantıklı.
ipek haram erkeklere. Asla caiz değil.
bizim iki böbrek o kadar etmez.
Giydiğinizde dile gelen yelektir.
görsel
eskimesin diye kazağın altına giyilmesi gerekir.
alanı ziksinler.
Usumesin diye uzerine bi yelek daha giyerim.
lan 20 bin olsun, 50 bin olsun eyvallah ta bi stili olsun amk. bazı zenginler tam apaçı...

fatih pazarında bir sürü var lan bu kocuktan...
Ya kurşun geçirmiyordur ya da sıkıştığında satıp araba falan almak içindir.
Olm link acilmadi bile o kadar fakirim amk.
fakirlerin eleştiri yağmuruna tuttuğu sadece üst kesime özel bir kıyafet. benim için alelade bir giysiden ibaret tabii ki de. sizin gözünüzde büyütmeniz normal.
kimseyi eleştirmeye hakkımız yok bana göre herkez bütçesine göre harcama yapmalı bana göre adam eğer milyonerse üzerindeki kıyafetlerin toplam ederi 2 bin liranın altındaysa o adamda sıkıntı vardır 20 binliraya yelek alacak kadar kendine saygısı varsa kendine değer veriyorsa helal olsun derim.
klasik italyan markası. bu tarz ürünleri ve fiyatlarını eleştiren ve şaşkınlıkla karşılayanları anlamak mümkün değildir. bu ürünü aylık 1300-2500-5000-10000-20000-50000TL geliri olanlar için üretmiyorlar.

bu yeleği alan kişinin aylık geliri minimum 1-2 milyon dolar.

altında ki araba değil milyonlarca dolarlık yatları-jetleri ve helikopterleri konuşuluyor.

kısaca türkiye'de bu ürünü alacak kişiler ile 1 defa bile yüz yüze gelmeyecek, bu yeleği eleştirenler.

çok marka takıntınız varsa, beymen outletler de takılın, yurt dışı indirimlerini takip edin alın, kimse boğazınıza basmıyor ki 20.000TL'ye yelek al diye.
bazı insanlar bu soğuklarda üşürken bunu bu fiyata alana da satana yazıklar olsun.
Kiton normal fiyat.
kiton dur yani markaya para veriyorsun.

iPhone alırken 4000 tl yi nasıl bayıyorsan onda da bayıyorsun.

Not: Asla iPhone almadım.
Bildiğin yetkili servis yeleğidir.
48 bedeni olsa alırdım. bu fiyata kaçmazdı.

https://www.beymen.com/p_kiton-yelek_177164_10115
geçen gün aldığım yelektir.yemek yerken salça sos damlattım bütün hevesim kaçtı.isteyene 18 e bırakırım.