bugün

erkek taklidi yapan bir adet harun abiydi. en son mahkemeye falan verildi diye duyduk başkasının fotoğrafını paylaşıyor diye. şimdi gene gelmiş başka nickle takılıyor. yüzsüzlük zor iş. gene kızım diye milletimi kekleyeceksin len? hasta galiba. evet.
sekizinci nesil silik. neyse feyki var onla takılır. evet.
Öbdüm by.

Bi yazar.
Brooklyn zencisi gibi yürüyen yazar.
kafasını kesse güzel avrat.
gözler lens mi yazarı ?
Lise 4 teyken üni 3 bir kızla sevgili olduydum. Bana düşünürek mastürbasyon yapabildiğini ve aşkım üfff çok ıslandım yürüyemiyorum dediğini hatırlıyorum.

Hafif tebessüm getiren anılardır.
(bkz: attention whore)
dedikodu dinlemekten kendine ait bi hayatı olduğunu unutan kızdır.
arada bir yüzsüz gibi dedikodusuz kalınca, arkadaşlığınızı bitirdiğiniz halde "sınavlar nasıl?" diye soran şeref yoksunu tipleri de vardır.
allah ailelerine sabır versin, bunların ortam merakı çok kötü.
bu hala burda mı aq.
bir zamanlar... iyi anlaşırdık... şimdi... bilmem...
Fotoğraf atmayacaksan boş yapma lan!
seks yapmayı çok seviyor bununla evlenen yaşadı anasını satayım .
Beyin ile vajina o an bir araya gelir ise bütün istanbul'un ateşini söndürebilirler. Tehlikelidirler. Evet..
biraz mal bir arkadaşımız galiba. çaylak olduğum için 40 karakter doldurmam lazımmış. teşk.
Kafanızı böyle şeylere yoracağınıza gidin kitap okuyun.
Eski karim.
impulsları coşturan kızdır.
Mastürbasyon da bir yere kadar artık. Beyin seksi yok mu?
bu kızın klavyesi gün geçtikçe kayıyor.
ya eylenmiyoruz amına koyayım arkadaş ya..
bi acayip kız ya..
Özlenmedin sıçmık yazar. Sorunlu yemin ediyorum sorunlu ya kendi nickaltını canlandırıp duran yazarımsı.
Cesaretli bir nick almış yazar.
benzer nicke sahip yazarimizin nick alti icin (bkz: beyin masturbasyonu yapan kiz)
bey inin masturbasyonunu yapan kizdir. (bkz: handjob).
nick altını yine tutturamamıştır. bu iki oldu. öncekinde de yazmıştım. bu arada, özlemedik.